2017 LG Stylus 3 Teknik Özellikleri

0

2017’de satışa çıkacak olan LG Stylus 3 modelinin teknik özellikleri

Orta segment telefonlar arasında LG Stylus 3 modeli ile karşımıza çıkacak olan firmanın bu telefonu fiyatı ve özellikleri ile en çok merak edilen telefonlar listesinde gelmektedir.

LG Stylus 3 ekran özellikleri

Büyük ekran severler için ürettiği LG Stylus 3 modelinde ekran boyutu 5.7 inç olarak dikkat çekiyor. 720 x 1280 piksel çözünürlüğünde bulunan bu telefonun 258 PPI ekran piksel yoğunluğu bulunmaktadır. IPS LCD ekran teknolojisi kullanılan bu telefonda ekran gövde oranı ise aynı segment telefonlara göre son derece başarılı olmaktadır. 72.13 % ekran gövde oranı bu telefonda yer almaktadır.

LG Stylus 3 batarya ve kamera özellikleri

Batarya konusunda müşterilerine son derece başarılı ve güçlü bir batarya ile çıkan bu LG telefonun tercih edilen batarya türü 3200 mAh kapasitesinde. Batarya aynı zamanda değişme özelliği ile de karşımıza çıkmaktadır.

13 MP çözünürlükte bulunan bir arka kamera ile karşımıza gelen telefonun kullandığı flaş türü son yılların en çok tercih edilen LED flaş olduğunu bilmenizde fayda var. 1080 piksel video çekme çözünürlüğü bulunan bu telefonun ön kamera konusunda kullanıcılarına sunduğu çözünürlük ise 8 MP.

LG Stylus 3 temel özellikleri

1.5 Ghz işlemcisi bulunan bu telefonun 8 çekirdekli 3GB RAM kapasitesi bulunmaktadır. dahili depolama alanında biraz düşük bir model ile karşımıza çıkan bu telefonun 16 GB hafızası bulunmaktadır. ancak hafıza kartı desteği de bulunan bu telefonda 2 TB’a kadar hafıza desteği de sunulmaktadır.

2017 yılında karşımıza çıkması beklenen bu telefon 22 Aralık 2016 tarihinde kullanıcılarına duyuruldu.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.