2017 Samsung Galaxy Xcover 4 Teknik Özellikleri

0

2017 model Samsung Galaxy Xcover 4 teknik özellikleri

Samsung firmasının 2017 yılında satışa sunduğu Samsung Galaxy Xcover 4 modelinin merak ettiğiniz teknik özelliklerini sizlere açıklamak istiyoruz.

Samsung Galaxy Xcover 4 teknik özellikleri

Yonga Seti Samsung’un kendi ürünü olan Samsung Exynos 7 Auad 7570’dir. 1.4 Ghz işlemci kapasitesinde bulunan bu telefon 2 GB RAM kapasitesi bulunurken 16 GB’da dahili depolama alanı bulunuyor. Ancak hafıza olarak 10.1 gibi boş bir alanı kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. SD kart desteği ile de hafızası artan Samsung Galaxy Xcover 4 modelinin 256 GB’a kadar hafızası artmaktadır.

Samsung Galaxy Xcover 4 ekran özellikleri

Ekran boyutu 5 inç olan telefonun, ekran çözünürlüğü ise 720 x 1280 HD özelliktedir. 294 ekran piksel yoğunluğu bulunan telefonun TFT LCD ekran teknolojisi bulunmaktadır. Ekran gövde oranı biraz düşük olan 64.31% oranı telefonu eksi yönü.

Samsung Galaxy Xcover 4 kamera ve diğer özellikleri

13 MP çözünürlüğe sahip olan arka kamerasının Samsung garantisi altında olması başarılı bir fotoğraf çekmesine imkan vermektedir. 5 MP çözünürlükte bulunan ön kamerası da oldukça başarılı fotoğraflar çekme başarısı göstermektedir. Ön kameranın diyafram açıklığı 2.2 F değerine sahiptir.

Batarya konusunda oldukça başarılı sayılacak olan Samsung Galaxy Xcover 4 telefonunda 2800 mAh gücünde bir batarya bulunmaktadır..Son olarak Samsung Galaxy Xcover 4 telefonunun İşletim sistemi olarak Android 7.0 (Nougat) kullandığını belirtmek istiyoruz.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.