3 Vakte Kadar Ne Demek ? 2 Vakte Kadar Ne Demek ?

0

3 Vakte Kadar Ne Demek ? 2 Vakte Kadar Ne Demek ?

Fal jargonundan sonra 2 vakte kadar ne demek? 3 vakte kadar ne demek? 4 vakte kadar ne demek? 5 vakte kadar ne demek? 7 vakte kadar ne demek ? soruları fazlaca arttı. İşte bu yazımızda en çok kullanılan üç vakte kadar ne demek ? bunun cevabını vereceğiz. Diğerleri de aynı amaç için kullanılıyor sadece rakam farklı.

Bir arkadaşınız sizin falınıza baktığında veya Fal jargonuna gittiğinizde sıklıkla x vakte kadar olacak olaylardan bahseder. Bu olaylar zincirinde belirtilen nokta “vakte kadar” kelimesidir. Vakte kadar, kelime anlamı olarak o zamana kadar, belirtilen güne kadar anlamı taşımaktadır. Şimdi gelin hep birlikte ” x vakte kadar” denilen vakitlerin anlamlarının ne olduğunu birlikte inceleyelim.

vakte-kadar-ne-demek-3-vakte-kadar-ne-demek-2-vakte-kadar-ne-demek
Vakte Kadar Ne Demek? 3 Vakte Kadar Ne Demek? 2 Vakte Kadar Ne Demek?

Üç Vakte Kadar Ne Demek ?

X Vakte Kadar Ne Demek

Genel olarak bunun için “yakın zamanda” da denilir ama rakam belirtildiği için şöyledir ;

2 Vakte Kadar Ne Demek

İki (2)  saniye , iki (2)  saat , iki (2)  gün , iki (2)  ay , iki (2)  yıl yani iki kesin ama diğer süreler belirsiz demek.

3 Vakte Kadar Ne Demek

Üç (3) saniye , üç (3) saat , üç (3) gün , üç (3) ay , üç (3) yıl yani üç (3) kesin ama diğer süreler belirsiz demek.

4 Vakte Kadar Ne Demek

Dört (4) saniye , dört (4) saat , dört (4) gün , dört (4) ay , dört (4) yıl yani dört (4) kesin ama diğer süreler belirsiz demek.

5 Vakte Kadar Ne Demek

Beş (5) saniye , beş (5) saat , beş (5) gün , beş (5) ay , beş (5) yıl yani beş (5) kesin ama diğer süreler belirsiz demek.

7 Vakte Kadar Ne Demek

Yedi (7) saniye , yedi (7) saat , yedi (7) gün , yedi (7) ay , yedi (7) yıl yani yedi (7) kesin ama diğer süreler belirsiz demek.

Belirtiğimiz gibi rakam belli ama sürenin ne zaman olacağı hakkında tam bilgi yok demektir. Burda olmayan rakamlarla kurulmuş “vakte kadar” lafı yine bu anlamda kullanılması için yazılmıştır. Falcılık ile ilgili merak ettiğiniz terimleri ve falınızda çıkanların yorumlanmasını isterseniz yorum olarak bunu bize belirtebilirsiniz.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.