En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı Android

0

En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı Android

Android için Popüler Photoshop Uygulamaları Hangileri ? En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı Android gibi başlıklar ilginizi çekiyorsa doğru yerdesiniz.

Sosyal medyanın giderek yaygınlaşmaya başlaması ve sosyal medya üzerinden fotoğraf paylaşımının adeta bir gelenek haline gelmesi akıllı telefonların en çok fotoğraflar için kullanılmasına neden olmaya başladı. Fotoğraf paylaşımlarına bu kadar önem verilmesi de tabi ki fotoğraf düzenleme konusunu en popüler konulardan biri haline getiriyor. Peki akıllı telefonlar fotoğraf düzenleme konusunda popüler photoshop uygulamaları neler? En yaygın kullanılan Android işletim sistemi için ele alalım.

Android İçin En Popüler Uygulamalar – En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı Android

Adobe Photoshop ExPress

Adobe’nin tecrübesini kullanıcılara aktaran mobil uygulamalardan biri olan Express uygulaması Android işletim sistemi için en başarılı uygulamalardan biri. Ön tanımlı düzenlemeler sunmasıyla kolay düzenlemeler yapılmasına olanak sağlayan uygulama üzerinden birçok filtre düzenlemesi ve renk düzenlemesi yapabiliyorsunuz. Oldukça kolay bir kullanımı olması Adobe Express uygulamasını öne çıkarırken bunun dışında uygulama içerisinde yer alan araçlarında bir hayli artı sağladığını belirtelim.

Photo Mate R3

 Yine Android işletim sistemi için popüler photoshop uygulamaları içerisinde gösterilen Mate R3 uygulamasında JPEG formatında düzenlemeler yapabiliyorsunuz. Hızlı geçişler ile özel içerikler hazırlama, fotoğraflar arası sıralamalar yapma ve geniş bir düzenleme araç kutusu sunan uygulamanın zengin seçeneklere sahip olmasının yanı arayüzünün de oldukça kullanışlı olması uygulamayı epey bir öne çıkarmakta.

Autodesk Pixlr

Daha çok model programlarıyla tanıdığımız Autodesk’in popüler photoshop uygulamaları arasında yer alan Pixlr uygulaması oldukça kullanışlı bir uygulama. Arayüz sisteminde yer alan özel menüler ve kolay kullanım tabloları dikkat çeken uygulamanın araç çubuklarıyla beraber yapamayacağınız işlem yok. Renk düzenlemelerinden, kırmızı göz düzenlemelerine kadar hemen her düzenlemeyi yapabilen uygulamanın artıları da oldukça fazla.

VSCO

Popüler photoshop uygulamaları içerisinde efektleriyle öne çıkan uygulama yine oldukça kullanışlı serilerden biri. Doğal efekt sistemleri gibi ayrıcalıkları olan uygulamayla hemen her düzenlemeyi yapabiliyorsunuz.

Uygulamalar zamanla değişkenlik gösterebilir.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.