Asus ZenFone 3 Max(ZC520TL) Teknik Özellikleri

0

Asus Zenfone 3 Max(ZC520TL) merak edilen özellikleri

Asus firmasının yeni telefonlarından olan Asus Zenfone 3 Max (ZC520TL) modelinin merak ettiğiniz teknik özelliklerini sizler için açıklamak istiyoruz. Özellikle son zamanlarda bu konuda ortaya çok farklı modeller çıkartan ve kullanıcılarına üst düzey performanslı telefonlar sunan Asus firmasının Mobil Kongre Fuarı’nda tanıtımını yaptığı Asus Zenfone 3 Max (ZC520TL)’ın teknik özelliklerini sizlere açılamak istiyoruz.

Asus Zenfone 3 Max(ZC520TL) teknik özellikleri

Bu telefonun ağırlığı sadece 160 gr ağırlığında ve oldukça dikkat çekici boyutlarda. İşletim sistemi olarak yine Android işletim sistemi tercih eden firmanın kullandığı sürüm ise 6.0.1 oluyor.

Ekran olarak ise 5.2 inçlik bir ekran boyutu tercih eden firmanın kullandığı ekran çözünürlüğü ise 720×1280 olarak ayarlanmış durumda. Ekran gövde oranına baktığımız zaman eski modellerinin aksine biraz daha farklı bir gövde tercih eden telefonun ekran gövde oranı 75%.

32 GB kapasiteli dahili depolama alanı , 3gb ram’ı olan bu telefonda kullanılan batarya ise 4130 mAh ile gerçekten kullanıcıların dikkatini çekme başarısı gösteriyor. Son zamanlarda kullanıcılarına batarya konusunda üst düzey bir performans sunan firmanın Asus Zenfone 3 Max(ZC520TL)  modelinde çift SİM kart desteği de sunulmaktadır.

5 MP ön kamerası bulunan bu telefonun arka kamerası ise 13  MP çözünürlük ile sınırlı kalmış.

Bu telefonu kullanan veya deneyen kullanıcılar bunun yanı sıra Asus telefonlarına genel olarak hakim kullanıcılar telefon ve Asus hakkında aşağıdan yorum yapabilir.Böylelikle diğer kullanıcılara rehber sunmuş ve telefonu daha verimli kullanmalarına yardımcı olmuş olursunuz.Katkılarınız için şimdiden teşekkürler.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.