Bilinmeyen Telefon Modelleri – Bilinmeyen Cep Telefonları

0

Bilinmeyen Telefon Modelleri – Bilinmeyen Cep Telefonları

Son yıllarda teknolojik olarak gelişmelerin çok hızlı yaşanması, aslında bizlerin bazı noktaları kaçırmamıza neden olmaktadır. Özellikle global Pazar içerisinde bazı markaların artık alıp başını gitmesi, değişen dünya üzerinde bazı telefon modellerini gözden kaçırmamıza neden olmaktadır. Bu yüzden de bugün siz değerli okurlarımız için Bilinmeyen Telefon Modelleri hakkında bazı markaları ve bu markaların en çok tutulan modellerini sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Çok sık duymadığımız telefon modelleri var mı?

Aslında akıllı telefon kullanıcısı olarak son yıllarda hepimizin alışmış olduğu bazı markalar bulunmaktadır. Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei ve Sony gibi markaların bu alanda öncü olduğunu biliyoruz. Bu yüzden de bu markaların arkasında kalan veya reklamını çok iyi yapamayan birçok telefon markası da bulunmaktadır. İşte burada sizlere bu telefon markaları ile ilgili merak edilenleri açıklamak istiyoruz.

Bilinmeyen Telefon Modelleri

Lumington Akıllı Telefonu

Menşei Danimarka olan ve ülkemizde bulunan akıllı telefon kullanıcılarının %99’u tarafından duyulmayan bu telefonun hem fiyat olarak hem de performans olarak son derece başarılı olduğunu belirtmek istiyoruz. Üretimini yapan firmanın paslanmaz çelikten kasa kullanması bu telefonun aslında en dikkat çekici özellikleri arasında yer almaktadır. Dayanıklılık bakımından da son derece başarılı olan Lumington firmasının bir modeli hakkında sizlere bilgiler sunalım.

Lumington T2 HD akıllı telefonu

Fiyat olarak Danimarka üzerinde 819 Dolardan satışa sunulan bu telefonun ekran kapasitesinin ise 720 piksel ayarında olduğunu belirtelim. 4.3 inçlik ekran boyutunun ise günümüzde yer alan modellere göre biraz düşük olduğunu belirtmek istiyoruz. 2 GB RAM kapasitesinin yanı sıra kullanıcılarına 32 GB dahili depolama alanı veya 128 GB depolama alanı sunan Lumington firmasının da bu konuda diğer modellerden bir eksiği bulunmamaktadır. İşletim sistemi olarak Android tercih eden firmanın bu modelinin oldukça başarılı olduğunu belirtelim.

Essential Phone akıllı telefonu

Ülkemizde akıllı telefon kullanıcıları tarafından çok fazla bilinmeyen bir model olan Essential Phone modeli de değeri bilinmeyen markalar arsında yer almaktadır. Telefonun en dikkat çeken özellikleri arasında sizlere son derece hızlı video ve fotoğraflar çekmesinin ilk sırada yer aldığını belirtmek istiyoruz. Essential Phone modelinin amiral gemisinde yer alan 360 derecelik kamera açısının da diğer modellerin aksine son derece başarılı bir özellikle olduğunu belirtelim. Aynı zamanda telefonun kablosuz bir şekilde şarj olma özelliğinin de bulunması birçok amiral gemi modelinde bulunmayan detaylar arasında yer almaktadır. Fiyat olarak ise ortalama 500 Dolar civarında bir satış fiyatı bulunmaktadır.

Razer Phone Akıllı telefonu

Aslında sadece oyun severler tarafından bilinen ancak diğer kullanıcıların pek fazla bilmediği bir model olan Razer Phone’da bana göre bilinmeyen telefon modelleri arasında yer almaktadır. Telefon yapımcılarının özelikle bu telefonu piyasaya oyun telefonu olarak sürmesi, aslında kullanıcıların bu markaya uzak kalmasına neden olmaktadır. Günümüzde yer alan telefonların ekranlarının saniye bazında 60 kez kendini yenilediğini düşündüğümüz zaman bu telefonun ortalama olarak saniye içerisinde 120 kez kendini yenilediğini belirtmek istiyoruz. Fiyatının ise ortalama olarak 700 Dolar civarında olduğunu belirtelim.

Google Pixel

Teknoloji severlerin yakından bildiği ancak ülkemizde yer alan bazı kişiler tarafından isminin bile duyulmadığı bir marka olan Google Pixel modeli de bilinmeyen telefon modelleri arasında gösterilebilir. Özellikle telefonun şu an için piyasada yer alan her telefon ile kafa kafaya kapışmasının mümkün olduğunu da belirtmek istiyoruz. telefonun ülkemizde pek fazla kullanıcısının da bulunmaması bu telefonun değerinin pek bilinmediğini bizlere göstermektedir.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.