CS:GO Vac Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı Çözümü 2019

0

CS:GO Vac Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı Çözümü 2019

CS:GO oyuncularının sık sık karşılaşmış olduğu vac hataları can sıkıcı bir hal alabilir. Bu gibi hataların önüne geçebilmek ve nasıl çözüleceğini merak ediyorsanız aşağıda sizler için paylaşmış olduğumuz çözüm adımlarını takip ederek sorunu tamamen çözebilirsiniz.

CS:GO Vac Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı Çözümü

Öncelikle Vac oyun oturumunuzu doğrulayamadı hatasını gördüğünüzde panik yapmayın hesanızla ilgili bir ban söz konusu değil.Teknik hatasal bir şey… Çözümlere geçecek olursak ;

Vac oyun oturumunuzu doğrulayamadı çözümleri :

Yöntem 1: Yeniden Başlatmayı Deneyebilirsiniz

Diğer yöntemlere göz atmadan önce uygulamanız gereken ilk ve en basit çözüm yolu oyunu yeniden başlatmak. Steam hesabınızdan çıkış yaparak, Steam uygulamasını sağ alttan tamamen kapatın. Daha sonrasında 5-10 saniye bekleyerek uygulamayı tekrardan çalıştırın ve hata alıp almadığınızı kontrol edin. Muhtemelen hata çözüme kavuşacaktır.

Yöntem 2: Steam Oyun Dosyalarınızı Doğrulayın

Oyun dosyalarına herhangi bir müdahalede bulunduysanız bu hatayı almanızın sebebi bu olabilir. Bu durumda oyunun orijinal dosyaların tekrardan temin etmeniz gerekmektedir. Kütüphanenizden CS:Go’ya sağ tıklayarak özellikler sayfasına giriş yapın. Burada “Yerel Dosyalar > Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrulama” yazısına tıklayarak kontrolü gerçekleştirin.

Yöntem 3: Çakışan Uygulamaları Devre Dışı Bırakmayı Deneyin

Eğer oyuna girmeye çalıştığınızda aldığınız hata “Bilgisayarınızla ilgili bir sorun vac sisteminin engellenmesine sebep oluyor.” Tarzında ise bu sorunu çözebilmek için bilgisayarınızda Steam ile çakışma yaşayan tüm uygulamaları kaldırın veya devre dışı bırakmayı deneyin.

Yöntem 4: Komut İstemcisi ile Steam Onarımı

Eğer diğer yöntemler işinize yaramadıysa Başlat menüsünden Çalıştır’ı açın. (Kısaca Windows + R tuşlarına aynanda basabilirsiniz.) Burada yer alan alana aşağıda sizinle paylaşacağımız komutu girin. Steam farklı bir klasörde kurulu ise bu alanı düzeltmeyi unutmayın.

“C:\\Program Files (x86)\\Steam\\bin\\SteamService.exe” /repair

Yöntem 5 : Cmd komut sisteminden ip loglarını temizleyin.

 


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.