Dilara Kaçmaz Kimdir? Tiktok Fenomeni Dilara Kaçmaz Kim?

0

Dilara Kaçmaz Kimdir? Tiktok ve Youtube fenomeni Dilara Kaçmaz’ın babası ile yaşadığı olaylar ve hayatı nedir? Detaylar yazımızda.

Dilara Kaçmaz Kimdir?

Dilara Kaçmaz, 1996 doğumlu olan Dilara, Tiktok isimli sosyal paylaşım platformu üzerinde yayınladığı dans videoları ile popülerlik kazanmış, sonrasında Youtube’de paylaştığı videolar ve konuk olduğu programlar ile hayat hikayesi ile kendinden söz ettirmiştir.

Dilara Kaçmaz ilk olarak 2016 – 2017 yıllarında sosyal medya platformları üzerinden özellikle dans videoları ile gündeme gelmiştir. Birçok kullanıcı tarafından sevilen ve genel olarak adından söz edilmesi sağlanan Dilara Kaçmaz’ın Tiktok‘ta en yüksek takipçili hesapların içerisindedir.

Dilara Kaçmaz Tiktok

Dilara Kaçmaz, günden güne gelişen sosyal medya platformları neticesinde Tiktok’un da son zamanlarda hem dünyada hem de ülkemizde gelişmesi ile birlikte günden güne popülaritesini arttırmıştır. Sokak dansları videoları dahil olmaz üzere birçok video içeriği paylaşıldıktan sonra dakikalar içerisinde yüz binlerce kez izlenmektedir.

Dilara Kaçmaz Babası
Dilara Kaçmaz Babası

Dilara Kaçmaz Evli Mi?

Dilara Kaçmaz, 2020’de hayatını Ufuk Akdoğan ile birleştirmiştir. Pandemi öncesinde evlilik kararı alan Dilara Kaçmaz, pandemi yasakları neticesinde düğününü yapamamış sonrasında yasakların kaldırılması ile 2020 Ağustos ayında düğününü tamamlamıştır.

Dilara Kaçmaz’ın Hikayesi

Dilara Kaçmaz, zor bir çocukluk dönemi yaşadığını Youtube üzerinde konuk olduğu “Bana Göre TV” kanalı üzerindeki “Katarsis X-TRA” isimli video serisinde anlatmıştır. Çocukluğunda annesi ile birlikte çok zor günler geçirdiğini belirten Dilara Kaçmaz babası ile de birçok kötü olaylar içerisinde kaldığını belirtmiştir.

Dilara Kaçmaz’ın üzücü hayat hikayesi annesinin 13 yaşındayken evlendirilmesi ile başlıyor. Henüz 13 yaşında zorla evlendirilen annesi, evlendiği kişinin 6-7 yıl sonra şehir dışına gitmesinden sonra tek yaşamaya başlamış.

Bu süre içerisinde yalnız kalan annesi arkadaşının kardeşi tarafından tecavüze uğramış ve onunla evlenmek zorunda kalmış. Dilara Kaçmaz’ın annesine zorla tecavüz eden ve evlendiği kişi şu anda Dilara Kaçmaz’ın babası olan kişidir. Bu tecavüzler sonrasında Dilara Kaçmaz’a hamile kalan annesi çocuğunu zorluklar içerisinde doğurmuş ve büyütmüş.

Dilara Kaçmaz’ın babası annesine ve kendisine çocukluk günleri boyunca hep kötü davranmış ve şiddet uygulamış. Dilara Kaçmaz katıldığı programda o anları anlatırken gözyaşlarına hakim olamayarak yaptığı zulümleri halen unutamadığını dile getirmişti.

Dilara Kaçmaz’ın Babası Kimdir? Dilara Kaçmaz’ın Babasının Yaptıkları

Dilara Kaçmaz’ın annesinin hamilelik süresince de birçok şiddet gördüğü, babasının çocukken hatırladığı kadarıyla da bu şiddetlerine devam ettiğini belirten Dilara, babası hakkında daha söylemek istediği çok sey olduğunu ancak artık psikolojisinin bunu kaldırmadığını belirtiyor.

Dilara Kaçmaz babası tarafından ufak yaşlarda cinsel içerikli görüntülerin izlenmeye maruz kaldığını belirtmiş ve neredeyse her gün süren şiddet neticesinde birçok kez vücudunda hasarlar olduğunu belirtmiştir.

Dilara Kaçmaz çocukluğunu rahat bir şekilde yaşayamadığını, kendisine bir tek oyuncak bile alınmadığını ve babasının tarifi ile babasının cinsel organın oyuncak olarak gösterdiğini anlattığını ve bununla alakalı birçok olayı anlatması üzerine birçok sosyal medya kullanıcısının nutku tutuldu.

 


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.