Döşenmiş Banyo Modelleri – Banyo Kendin Yap Fikirleri

0

Banyonuz için harika DIY – Kendin Yap –  fikirlere mi ihtiyacınız var? Banyonuzun sıkıcı ve dünyevi ve cansız ve sıradan olduğunu mu düşünüyorsunuz? Girdiğinizde her zaman size daha hafif bir ruh hali verecek kadar güzel bir banyo istediniz mi? Bunu eminiz çoğumuz istemiştir. Sizler için yapılması oldukça basit ve ekonomik olan bir kaç Banyo için kendin yap fikirleri hazırladık.

Banyonuza kesinlikle eğlenceli bir canlılık, canlı ruh, neşeli karakter koyabilecek ne yapabilirsiniz? Aslında birçok şey var. Ve bunlar kesinlikle pahalı ve karmaşık değildir! Uzun zamandır istediğin banyoya sahip olmanıza yardım edebilecek kendin yap projelerini topladık. Organizatörlere, duş perdelerine, havlu raflarına, raflara, banyo halılarına duvar sanat projelerine kadar birçok DIY projesini öğrenmeye hazırsanız, konumuza başlayabiliriz.

Döşenmiş Banyo Modelleri

Banyonuz için döşenmiş banyo modellerini inceleyerek küçük banyo dekorasyonu, modern banyo dekorasyonu ve çeşitli banyo aksesuar fikirleri rahatlıkla edinebilirsiniz. Gün içerisinde evimizde vaktimizi uzun süre harcadığımız banyolara özgü modern banyo dekorasyonu ile banyonuza eşsiz bir hava katabilirsiniz.

Banyo-dekorasyonu-Banyo-Aletleri-Deposu
Banyo-dekorasyonu-Banyo-Aletleri-Deposu

Banyo, neredeyse hiç yeterli depolama alanına sahip olmayan bir alandır. Banyonuz ne kadar büyük olursa olsun, her zaman ek depolama ve organizasyona ihtiyaç duyacaksınız. Depolama alanı ekleyebileceğiniz ve bir servet harcamadan ve çok fazla yer alanına ihtiyaç duymadan banyonuzu organize etmenin birkaç yolu vardır. Sadece birkaç küçük ipucu, banyonuzun görünümünü ve işlevini önemli ölçüde değiştirebilir.

Saç kurutma makinesinin banyoda tutulması zordur. Güvenle saklanması zor olabilir. Sonuçta, sıcakken onları çekmeceye veya dolaba koyamazsınız. Bunun için iyi bir çözüm, bir metal dosya kutusu almak ve depolama için kullanmaktır. Kutuyu duvardan ya da bir kabinin yanından kolayca arkadaki delikleri açarak ve asmak için Komut kancalarını kullanarak kolayca asabilirsiniz. Metal dosya kutuları yanmaz özelliktedir. Bu da onları ısıtmalı cihazların saklanması için mükemmel bir seçenek haline getirir ve bunları banyo aynasının kolay bir şekilde ulaşmasını sağlar. Metal kutular harika görünüyor ve normalde düzgün bir şekilde saklanması zor olan ürünler için size mükemmel bir depolama çözümü sunuyor.

Dolap Kapı Depolama Yeri

Banyoda yer bulamıyorsanız dolap arkasındaki eşyalarınızı kendiniz inşa edebilirsiniz. İhtiyacınız olan rafların boyutunu belirlemeniz ve bir şeyleri düşmemesi için bir ön cepheye kurmanız gerekecek. Bu, tuvalet kâğıdı, bandaj veya ilaç dolabınızın tutamayacağı başka bir şey depolamanıza izin verir.

Dosenmis-Banyo-Modelleri-Banyo-Sepeti
Dosenmis-Banyo-Modelleri-Banyo-Sepeti

İlham Veren Duş Perdesi

Gerçekten banyo görünümünü organize etmek ister misiniz? Boyayın. Sarı ve gri kombinasyonu, banyoyu biraz daha geniş göstermeye yarar. Banyo için sanal alan eklemek istiyorsanız ya da sadece banyo şık ve temiz bir görünüm vermek için biraz zarif bir şey istiyorsanız, bunlar harika renk tercihi olacaktır. Duş perdenizi sarı ve gri renklerde kendiniz yapabilirsiniz.

dus-perdesi-dekorasyon-fikirleri
dus-perdesi-dekorasyon-fikirleri

Pratik Banyo Duş Organizatörü

Basit bir naylon koruyucu ile dolabın altına veya duş bölümüne askılı bir organizatör yapabilirsiniz. Hem de cepli şekilde. Şampuan, lif, sabun ve benzeri eşyalarınızı burada muhafaza edebilirsiniz.

Banyo-dus-organizatoru
Banyo-dus-organizatoru

Banyo Duvar Sepeti

Banyo organizasyonu ve yer tasarrufu, göründüğü kadar zor değildir. Duvarlarda yer varsa, nedenleri düzenli ve düzenli tutmak için sepetleri monte etmeyesiniz? Havlu ve bezler, tıraş malzemeleri ya da depolamak için ek alana ihtiyacınız olan her şey için sepetleriniz olabilir. Çocuklarınız varsa, banyo malzemelerini ulaşabilecekleri şekilde onlara kendi sepetlerini verin. Sepetlerin duvarlara monte edilmesi kolaydır ve banyo dekoru kadar güzel görünür.

Banyo-Dekorasyonu-Banyo-Askili-Sepetler
Banyo-Dekorasyonu-Banyo-Askili-Sepetler

Kişiselleştirilmiş Banyo Rafları

Banyonuzu kişiselleştirmek ve organize tutmak gerçekten el ele gidebilir. Tuvalete veya lavabonuzun arkasındaki duvarda biraz boşluk varsa, kişiselleştirilmiş kutuları düşünün. Ailenizdeki her insan için bir kutuya sahip olabilirsiniz ve diş fırçalarını, kolonyalarını veya ihtiyaç duyduğunuz her şeyi elinizde tutabilirsiniz. Bu, çocukların eşyaları için harika bir fikirdir, bu yüzden ilaç dolabına ulaşabilmeleri gerekmeden kolayca onlara ulaşabilirler.

banyo-raflari-dekorasyon-fikirleri
banyo-raflari-dekorasyon-fikirleri

Banyo Havlu Rafı

Hasır sepetleri banyoda harika görünür. Aslında, bunları duvara monte edebilir ve sevimli havlu deposu alabilirsiniz. Stratejik olarak yerleştirilmiş birkaç vidayla asılacaklar ve havlularınızı güzelce tutacaklar. İşte bu kadar basit! Havlunuzu saklamak için çok az yer varsa ya da hasır sepetlerin görünümünü seviyorsanız, banyonuzu düzenli bir şekilde dekore etmek ve küçük bir dekor armağan etmek için harika bir yoldur.

Banyo-Kendin-yap-fikirleri-Banyo-Havlu-Rafi
Banyo-Kendin-yap-fikirleri-Banyo-Havlu-Rafi

Banyo Askılı Sepetler

Nispeten küçük bir banyonuz varsa ve dolapları koymak için yeterli alanınız yoksa duvardan farklı boyutlarda sepetler asabilir ve zemin alanını kullanmadan kendinize depolama alanı sağlayabilirsiniz. Bu çok az malzeme gerektiren kolay bir projedir. Sadece farklı boyutlarda üç veya dört sepet alın ve ağır kordon veya sicim ile asın.

Halat Şeklinde Banyo Süsleri

İpin güzel bir banyo dekorasyonu olabileceğini kim düşünebilirdi? Havlu tutucular ve ipi başka birçok şey yapabilirsiniz. Sadece ip ipine ihtiyacınız var ve bir düğümün nasıl bağlanacağını bilmelisin. Sadece biraz yaratıcılık ile banyo depolama sorunlarınızdan bazılarını çözebilir ve odaya yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Banyo-dekorasyon-fikirleri-halat-seklinde-banyo-susleri
Banyo-dekorasyon-fikirleri-halat-seklinde-banyo-susleri

Şık Banyo Aynası Çerçevesi

Beyaz, banyonuzu daha büyük göstermek için harika bir renk. Biraz sanal alan eklemek istiyorsanız, banyo aynanızın yenilenmesini düşünün. Sadece yeni bir beyaz boya katın ya da aynanızın bir çerçevesi yoksa tahta parçaları sadece beyaza boyayarak kesiniz. Odanın görünümünü tamamen değiştirecek ve daha temiz ve daha büyük görünmesini sağlayacaktır.

banyo-aynasi-cercevesi-banyo-dekorasyon-fikirleri
banyo-aynasi-cercevesi-banyo-dekorasyon-fikirleri

Bunlara benzer daha bir çok yeni fikir geliştirerek, banyonuzu harika bir alana dönüştürebilirsiniz. Eviniz için birbirinden farklı harika dekorasyon modelleri için Ev Dekorasyon Fikirleri kategorimizi inceleyerek size uygun birbirinden farklı tasarım fikirlerini öğrenebilirsiniz.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.