Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar 2019

0

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar 2019

Birçok bilgisayar kullanıcısı, bilgisayarlarındaki sistemlerin yetersizliğinden dolayı, zevkli bir oyun bulmakta güçlük çekmektedir. Aslında düşük sistem gereksinimli kaliteli ve heyecan dolu oyunlar da bulunmaktadır.İşte bu yazımızda tam da size bunu sunuyoruz.Düşük sistem gereksinimli oyunlar listesi.Hazırsak düşük sistem gereksinimi gerektiren oyunlar listesine geçelim.

Düşük Sistem Gereksinimli Oyunlar

Call Of Duty 2

düşük sistem gereksinimli oyunlar

Call of Duty oyununu duymayan yoktur.Silahlı çatışma oyunlarının babası.Düşük sistem gereksinimli oyunlar listemizin başında da Call Of Duty 2 yer alıyor.Hala popülerliğini koruyan oyun eski grafik severler için vazgeçilmezler listesinde.512 MB Ram ve 128 Mb ekran kartı ile sorunsuz oynayabileceğiniz grafikleri gayet tatmin edici bir oyun.

Far Cry 2

düşük sistem gereksinimli oyunlar

Bu oyunda Eden’s gate adında bir tarikat bulunuyor ve tarikatı yönetmek ve korumaktan ise Joseph Seed ve kardeşleri sorumlu. Oyun Hope Country adında bir Amerikan kasabasında geçiyor, tarikatın düşmanlarını ise fanatik gruplar oluşturuyor. tamamen heyecan dolu oyun düşük sistem kapasiteli bilgisayarlarda çok rahat ve kaliteli görüntü ile oynanabiliyor. Oyun için, Windows XP (SP2), Windows Vista – 64 bit işletim sistemleri gerekiyor ve Pentium 4 3.2 Ghz, Pentium D 2.66 Ghz ve AMD Athlon 64 3500+ işlemciler yeterli oluyor. 1 GB Ram bellek kapasitesi gereken oyun NVidia 6800 veya ATI X1650 ekran kartı ile 3.5 GB gibi küçük bir kullanılabilir alan sayesinde sorunsuz oynanabilmektedir.

SAS: Zombie Assault 4

düşük sistem gereksinimli oyunlar

SAS: Zombie Assault 4 oyununda zombi istilasına hazır olun. SAS: Zombie Assault 4, çok sayıda zombi ile karşı karşıya kalan özel kuvvetlerden birini kuş bakışı olarak kontrol edebildiğiniz bir aksiyon oyunudur. Oyun içerisinde üç farklı sınıf bulunmaktadır. Bunlar medikal, saldırı ve piyade sınıflarıdır ve bunlardan istediğinizi seçme imkanı veren oyunda her bir sınıf için özel yetenekler bulunuyor. Özel yetenekler çoklu oyuncu savaşları için kullanılabilir. Bu alanda dört kişiye kadar takım olarak zombilere karşı savaş açabilirsiniz. Oyunda hızlı ve iyi görseller, çok sayıda seviye ve birçok silah çeşidi bulunuyor. Eğlenceli ve düşük sistem gereksinimi ile oynanabilen oyunda eğlencenin tadını çıkarın.

Prototype

düşük sistem gereksinimli oyunlar

Tam bir aksiyon türü olan bu oyunda her şey yapmak mümkün oluyor. Amerika’nın New York eyaletinde geçen oyunda, virüs insanların çoğunu etkilemiş ve askeri birlikler ise bu insanları öldürmekle görevli. Oyunun kahramanı ise askeriyenin içine sızıp kılık değiştirebiliyor, istediği silahları ele geçirip kullanabiliyor. oyunun amacı ise virüsü yayanı bulmak. Oyun, Windows XP (SP3) ve Windows Vista işletim sistemleri, Intel Core 2 Duo 2.6 GHz veya AMD Athlon 64 X2 4000+ işlemciler ve NVIDIA GeForce 7800 GT 256 MB ve ATI Radeon X1800 256 MB ekran kartları ile sorunsuz olarak oynanabilir. 1 GB bellek ve 8 GB depolama alanı oyun için yeterli oluyor.

Command Conquer Generals

düşük sistem gereksinimli oyunlar

Strateji severler için birebir bir oyun.Oyun GLA,USA,CHİNA ülkeleri var.Sistem gereksinimlerine göre görsel olarak gayet tatmin edici bir oyun.Gameranger gibi programlarla online oynamak mümkün.Hala popülerliğini koruyan oyun strateji severler için tercih ediliyor.Sistem gereksinimleri ise 128 MB Ram , 32 MB ekran kartı diğerlerini söylememize gerek yok sanırız 🙂

GTA 4

düşük sistem gereksinimli oyunlar

Unutulmaz araba yarışları serisi ve aksiyonu bol olan GTA’nın en iyi versiyonlarından biri olan bu oyunda, yapılacak görevler çok işlevli olan cep telefonundan öğreniliyor.Düşük sistem gereksinimli oyunlar içinde en çok tercih edilen oyunda, arabaları ele geçirmek için camları kırılıp içeri girilebiliyor, düz kontakla çalıştırılabiliyor veya zorla çalışan bir araba ele geçirilebiliyor. Oyun için Windows XP (SP3) ve Windows Vista işletim sistemleri, Intel Core 2 Duo 1.8GHz veya AMD Athion X2 64 2.4 GHz işlemci ve 256 MB Nvidia 7900 veya 256 MB ATI X1900 ekran kartının olması yeterli gelmekte. 1 GB bellek ve 8 GB kullanılabilir alan oyunun sorunsuz oynaması için yeterli olmakta.

Slither.io

düşük sistem gereksinimli oyunlar

Oyun binlerce kullanıcı tarafından ilgi gören Agar.io oyun mantığı ile oluşturulmuş, eğlenceli bir uygulama.

Oyunun amacı ilk başta size verilen küçük yılanın büyümesi sağlamak. Aslına oyun eski zamanlarda popüler olan klasik yılan oyununun benzeri şeklinde yapılmış. Oyun içerisinde yılanın büyümesini sağlarken eğer diğer oyuncuların yılanlarına dokunulursa yılan parçalara ayrılıyor. Ve bunun sonucunda da oyun sonlanıyor. Diğer solucanları yediğiniz zaman büyüyorsunuz. Fakat büyüyünce işler değişiyor. Çünkü hareket edilebilecek alanlar kısıtlanıyor. Oyun içerisinde ilk olarak takma ad kullanarak oyuna başlıyorsunuz. Sonrasında ise mücadele ederek diğer oyuncular arasından en büyük yılan olmak için savaşıyorsunuz.

World of Soccer Online

düşük sistem gereksinimli oyunlar

Futbol oyununa farklı bir yaklaşım getiren World of Soccer Online hızlı bir şekilde rakiplerinizle eşleşmenizi sağlayarak sıkılmadan ve beklemeden oyun zevkini çıkarmanızı sağlıyor. Takımlar kurulduktan ve takım seçimi yapıldıktan sonra maç keyfine başlayabiliyorsunuz. Futbol oyununda alan içerisi kuş bakışı kamera ile gösteriliyor. Bu durum oyuna yeni bir soluk getirirken, hızlı ve dinamik bir oynayış imkanı sağlıyor. Oyun içerisinde tek bir oyuncunun yönetilmesine izin veriliyor. 8 bit grafiklere sahip oyunun gereksinimlerinin düşük olması hemen hemen her bilgisayarda oynanma imkanı sağlıyor.

Age Of Empires 3

düşük sistem gereksinimli oyunlar

Düşük sistem gereksinim oyunlar içinde strateji oyunlarının babası.Bir çok ülke mevcut.Seçiminizi yapıp ülkenizi geliştirip savaşıyorsunuz.Özellikle online olarak hala oynanan oyun popüleritesini korumakta.Savaş,savunma,ekonomi,asker hepsinde iyi olmalısınız.Strateji seviyorsanız Age of Empires 3 tam size göre.Minimum 2Gb Ram ve 64 Mb ekran kartı ile her bilgisayarda açabilirsiniz.

Düşük sistem gereksinimli oyunlar listemizin sonuna geldik eksik olduğunu düşündüğünz oyunları düşük sistem gereksinimli oyunlar yazısının alt kısmında yorumlarda belirtebilirsiniz.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.