Ekşi Sözlük Benzeri Siteler – Ekşi Sözlük Tarzı Siteler

1

Ekşi Sözlük Benzeri Siteler

Bilgi, tanım ve yapıcı ya da yıkıcı yoruma dayalı Ekşi Sözlük benzeri siteler her konu hakkında bir fikir beyanına yer verir. İnternet sitesinde acaba bunun gibi kaç benzer site vardır. Bu sitelerin kaçını bilmekteyiz ya da arama motorundan aratmaktayız.İşte bu liste tam size göre karşınızda Ekşi Sözlük tarzı siteler ;

Ekşi Sözlük Benzeri Siteler

  • Sesli Sözlük

1999 Yılından bu yana internet arama motorlarında aktif olan ekşi sözlük, 20 dilde milyonlarca çeviri yapmaktadır. Dünyanın da kullandığı belli başlı siteler arasında yer alan ekşi sözlük aynı zamanda telaffuz ve doğru yazımlar hakkında da bilgilendirmektedir.

  • Uludağ Sözlük

kullanıcılara üye olma hakkı tanıyan Uludağ sözlük son derece anlaşılır bir şekilde dizayn edilmiştir. Sitede üç başlık altında konuların belirlenmesi aranılan konuya daha az zamanda ulaşılmayı sağlamaktadır. Başlıkları bugün, kategori ve gündem olarak sınıflandırılmıştır.

  •  Nedir Antoloji

bu sözlük çok profesyonelce tasarlanmış ekran renginin mavi tonlarından oluşması rahatlık açısından motive edici. Çok farklı konulara da yer veren site katılımcı sayısı ile de diğer sitelere nispeten daha aktif. Sanatın her alanından gündelik alana dair her türlü bilginin kaynağı.

  •  İnstela

Gündemde yer alması istenilen bilgilerin merkezi sözlük İnstela üyelik sonrası görüş ve yorumlara açık hale gelir.

  • Dünya Sözlük

Ekşi Sözlük benzeri siteler diyince yine akla gelenlerden Dünya sözlük.Dünya Sözlük içinde binlerce tanım ve yorum bulabilirsiniz.

  • İnci Sözlük

İlk zamanlarında troll ve caps konularıyla fazlasıyla popüler olan sözlük bu ara biraz popülerliğini yitirse de hala aktif kullanıcısı kayda değer.

  • Rerererarara

Galatasaraylılar için kurulmuş interaktif bir sözlük.Eğer Galatasaraylı ve aktif olarak sözlük sitesi kullanmak istiyorsanız Rerererarara Sözlük’e göz atmanızı tavsiye ederiz.

  • Süslü Sözlük

Aktif olarak kullanılan Ekşi Sözlük benzeri siteler arıyorsanız Süslü Sözlük basit ve sade kullanımıyla tercih edilebilir bir sözlük sitesi.

  • Kutup Sözlük

Kutup Sözlük interaktif sözlükler arasında kendine yer bulmayı başarmış bir sözlüktür.Alternatif olarak Kutup Sözlük’ü düşünebilirsiniz.

  • Nar Sözlük

Ekşi Sözlük kadar popüler ve aktif olmasa da aktifliği tatmin edici bir sözlük sitesidir.Alternatif interaktif sözlükler listesine adını yazdırmayı başarmıştır.


1 YORUM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.