Freelance Siteler – En İyi Freelancer Siteleri

0

Freelancer siteler En iyi freelancer siteleri Yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz freelancer platformlar freelance siteleri. Birbirinden yetenekli insanların her zaman bir şirket kurması veya iş bulması kolay olmuyor.

İşte tam bu zamanda imdada freelancer siteleri yetişiyor. Bu freelance siteler sayesinde yeteneklerinizi sergileyerek potansiyel müşterilerinizi bulabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. İşte birbirinden farklı 10 Freelancer Sitesi

En İyi Freelancer Siteleri

Bionluk.com

Bionluk.com yeni nesil freelancer sitesidir. Bionluk.com’a kayıt olarak yeteneğiniz doğrultusunda potansiyel müşterilerinizi bulabilirsiniz. Seslendirme, yazılım, tasarım, sosyal medya gibi bir çok konuda potansiyel müşteri ve o konuda uzmanlara ulaşabilirsiniz.

Tr.Freelancer.com

Birinci sırada freelance platformlarından biridir. Freelancer.com sayesinde binlerce projeye kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Eğer kişi uzman ve kendisinden eminse bu siteye üye olarak diğer freelancer ile rakip bile olabilir. Müşteri çekmek, uzmanlığını kanıtlamak için bu yarışmalar oldukça etkili olmaktadır.

Uzmankirala.com

Türkiye içerisindeki en eski ve köklü çalışma sitelerinden biri olan uzmankirala.com, sitenin yöneticilerinin istediği başarıya hala ulaşmış değil. Ancak buna rağmen birçok kişinin gelir kapısı olmuştur. Hala daha kullanılan, iş arayan kişilerin tercih ettiği bir sitedir. Web yöneticiliği ve yazılım alanında iş seçeneklerine sahiptir. Hala daha popülerliğini koruyan bir freelance platformudur.

en-iyi-freelancer-siteleri
en-iyi-freelancer-siteleri

Sadeceon.com

Türkiye’nin son zamanlarda öne çıkan freelancer platformlarından biri. Sadece on üzerinden hem freelancer olarak potansiyel müşterilerinizi bulabilir aynı zamanda konusunda uzman kişilere proje yaptırabilirsiniz.

ProjeKurdu.com

Türk Freelancer sitelerinden biri olan projekurdu.com sitesi oldukça geniş ve çeşitli imkanlara sahiptir. Para kazanmak isteyen kişilere bu imkanları sunar. Yeni iş ilanları sık sık yenileniyor ve iş arayanlara çözüm oluyor. Proje tasarımları, yönetimleri, internet ortamında ki ulaşılacak internet sitelerinin yapımı açısından iş imkanlarına sahiptir.

R10.net

R10.net forumu üzerinden günde yüzlerce ticaret dönmektedir. Üye olması biraz meşakkatli olsa da üye olduktan sonra özellikle yazılım, grafik ve sosyal medya üzerinden potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Forum olarak en popüler freelancer siteleri arasında yer almaktadır.

Guru.com

Doğru ve kişinin kendine uygun bulduğu iş imkanlarından yararlanmak için Guru.com tercih edilebilecek bir alternatiftir. İş deneyimleri de sergilenebilir, bu sayede daha fazla müşteri çekilebilir. Neredeyse 4 milyona yakın çalışana sahiptir.

İcerikbulutu.com

Sadece tek bir kategoride hizmet veren freelancer siteleri listesinden biridir.. Diğer sitelerden fazlasıyla farklıdır. İçerik üretmek isteyen, metin yazarak para kazanmak isteyen kişilere açık sitelerden biridir. Yaratıcılığı ve yeteneği ön plana çıkardığı için tercih edilmektedir. Bizzat site, üyelere iş vererek yazılmasını sağlamaktadır. Metin başına ücret oldukça fazladır.

İyimakale.com

İçerik Bulutu tarzı bir freelancer platformdur. Metin yazarlığının, yaratıcılığın ve yeteneğin kullanıldığı bir site seçeneğidir. Amaç SEO’ya uygun içerikler üretmektir. İş verenler istenilen konularda yazarlardan içerik talep edilmektedir. İsterseniz içerik pazarına yazdığınız makaleleri ekleyip satılmasını da bekleyebilirsiniz.

Toptal.com

Tamamıyla işinde uzman, profesyonel ve tecrübeli freelancerlara hitap eden bir sitedir. Kişi buraya üye olurken çok büyük bir denemeden geçirilir. Eğer profesyonel olduğuna karar verilirse siteye kabul edilir. Çok yüksek bütçeli anlaşmalar imzalanabilir, kişi tam zamanlı iş gibi çalışma gösterebilmektedir.

Fiverr.com

En popüler freelancer sitelerinden birisidir.Fiverr.com üzerinden özellikle yabancı diliniz varsa iyi gelirler elde etmeniz mümkün. Binlerce üyesi ile uzman olduğunuz konuda potansiyel müşterilerinizi bulabilir ve iş gerçekleştirebilirsiniz.

Sanalisci.com

Şuan tam popülerliğini kazanmış olmasa da birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Siteye girerek kişi kendi uzmanlık alanını belirtiyor. Özelliklerini, yeteneklerini, yaptıklarını profiline giriyor. Ardından işçi arayan kişiler uzmanlık alanlarına bakarak işçi tercih edebiliyor. Bilişim teknolojileri ve yazılım alanları daha fazla tercih ediliyor. Yavaş yavaş popülerlik kazanan bir sitedir.

Freelancer platfomlar listesinin sonuna geldik. Eğer listede eksik olduğunu düşündüğünüz freelancer sitesi varsa yorum yazarak bize bildirebilirsiniz.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.