erkek kombin önerileri kış

Erkek Kombin Önerileri Kış 2019

Kışın soğuğun etkisiyle sıkı sıkı giyinirken nasıl göründüğümüzü bir süre erteleyebiliyoruz.Bu nedenle erkekler için hem soğuğa karşı etkili hem de güzel görünmeyi sağlayan kombinleri sizin için araştırma gereği duyduk.

Umarız erkekler için kış kombin önerilerimizle kafanızdaki kombin soru işaretlerini ortadan kaldırıp trende uygun kombinleri sizlere tanıtabiliriz.Hazırsak Erkek kombin önerileri yazımıza geçebiliriz.

Erkek Kombin Önerileri Kış 2019

Soğuktan giydiğimiz kat kat görünümleri daha şık ve göze hitap eden bir şekile getirmekte bizim elimizde
örneğin şişme bir mont giyeceksek içine oduncu gömlek ve beyaz yuvarlak yaka bir tshirt giyip önümüzü açık bırakabilir ve atkıyla kombinimize renk katabiliriz.

Altına siyah bir pantolon güzel olacaktır , kaşe bir kaban giyeceksek dar paça bir pantolon üzerine boğazlı slim fit bir kazak çok şık olacaktır bu kombine ek deri bir eldiven saat ve atkı aksesuar olarak kullanılabilir.
Parka giymeyi sevenler için de daha rahat bir pantolon ama çok bol olmamalı çünkü parka zaten salaş bir dış giyim olduğundan boru paça kargo pantolon üzerine yuvarlak yaka kazak düşünülebilir.

Eğer erkekler için daha fazla kombin önerileri veya yeni kombinleri keşfetmek isterseniz Instagram’dan Duff Sakarya adresini takip edebilirsiniz.

Eğer aklınızda güzel kombinler varsa yorumlarda belirterek daha fazla kişinin yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Duff Sakarya adresinden beğnediğiniz kombinleri anında sipariş verebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here