erkek kombin önerileri

Erkek Kombin Önerileri Yaz 2019

Ne giysem sorunu özellikle yaz aylarında yine baş gösterir.Bu sorunun nasıl çekilmez bir hal olduğunu bildiğimiz için erkeklere özel yaz aylarında ne giyilir? Sorusuna cevap aradık.Umarız kombin önerilerimiz ile aklınızdaki soruları giderebilir ve erkek kombin önerileri hakkında az da olsa bilgi sahibi olabilirsiniz.

Erkek Kombin Önerileri Yaz 2019

Geçen sene olduğu gibi bu sene de soft tonlar ve küçük detaylar ön planda
mesela bir düğün, davet vs için yelekli bir takım elbise tercih edildiğinde bunu yaka iğneli gömlekle farklılaştırabilir ya da farklı renklerde bir cep mendiliyle kombinleyebilirsiniz.

  • Ceket pantolon kombinlerinde iste pastel renk ceketler yani açık maviler, pudra renkleri, sarılar,bejler ön planda bu ceketlerin altına beyaz bir pantolon içine bir tshirt ya da düz soft renklerde olan bu ceketlerin içine düz renk gömlekler tercih edilebilir.
  • Yelek pantolon kombinleri ise ceket giymeyi seven sevmeyen herkesi şık gösterecektir kot ya da kumaş her türlü pantolonun üzerine kumaş bir yelek ve beyaz gömlekle bütün davetlere katılabilirsiniz
  • Günlük hayatımızda ise kot pantolon üzerine kendini gösteren çiçekli vs desenli gömlekler sizi her zaman şık ve göz alıcı gösterecektir bunun yanında tabi ki kot pant üzerine bazik tshirtler her zaman kurtarıcı kombinler olacaktır.

Eğer farklı ve yeni kombinler keşfetmek isterseniz Duff Sakarya Instagram Sayfası’nı takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here