Erkekler Nasıl Mutlu Edilir?

0

Erkek nasıl mutlu edilir ?

Erkek nasıl mutlu edilir ? Yüzyıllardır kadınlar bu sorunun cevabını arayıp durdu. Bütün erkeklerin aynı olmadığı her bireyin özel ve tek olduğu düşünüldüğünde bu soru için ortak bir cevap bulmak imkansızdır. Bu anlamda mutlu edilecek erkeğin yapısı iyi analiz edilmelidir. Erkeğin ne istediği bilinmeden ona mutluluk aşılamak zordur. Bu yüzden erkeği mutlu etmek için şu noktalara dikkat etmek gerekir.

Erkekler Nasıl Mutlu Edilir ?

Erkek iyi analiz edilmelidir

Onu mutlu edecek şeyler tespit edilmelidir. Sevdiği ve sevmediği şeyler belirlenmelidir. Sevmediği şeylerden uzak durmalı hoşuna gidecek hareketler içinde olmalıyız.

Romantik olmalısınız.

Erkekler genellikle romantik kadınlardan hoşlanır. O yüzden bakışlarınız derin ve manidar olmalıdır. Yaptığı jestlere karşılık vermelisiniz. Erkeğin ruhuna gidecek sözler kullanmalısınız.

İyi Yönetmelisiniz

Yaptığı işlerde , giyiminde kuşamında her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır sözündeki kadın olmalısınız.Onun bir parçası olduğunu hissetirmelisiniz.

Motive Edici ve Yanında Olmasınız

Erkekler olumsuz sonuçları kendilerine yediremezler.Bu gibi durumlarda onu motive etmelisiniz.Onu başka erkeklerle kıyaslamamalı herhangi bir sorunda direkt size gelebileceği bir kapı açmalısınız.Size gözü kapalı güvenmeli.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.