fifa mobile oyuncu nasıl satılır

Fifa Mobile Oyuncu Nasıl Satılır?

Mobil oyun dünyasında en çok oynanan futbol oyunları listesinde FIFA Mobile ilk sırada yer almaktadır. Ancak bu oyun içerisinde yer alan bazı özelliklerin kullanıcılar tarafından kullanılamadığını belirtmek istiyoruz. Bu yüzden de FİFA Mobile’de oyuncu nasıl satılır? Fifa Mobile Oyuncu Nasıl Satılır ? Fifa Mobile Oyuncu Satma Fifa Mobile Oyuncu Satmak  ve Fifa Mobile Oyuncu Satılmıyor ? Sorularo hakkında merak ettiğiniz bilgileri sizlere buradan açıklamak istiyoruz.Hazırsak Fifa Mobile Oyuncu Nasıl Satılır yazısına geçelim.

FIFA Mobile Oyuncu Nasıl Satılır

FİFA Mobile’da kurmuş olduğunuz takım içerisinde zaman zaman oyuncularınızı satmak isteyebilirsiniz. Oyunu uzun süreli oynadığınız zamanlarda zaten takımınızın devamlı olarak gelişmesi ve takımınıza katılan yeni oyuncuların olması eski oyuncuları elden çıkartma isteğinin doğmasına neden olmaktadır. Ancak kullanıcıların birçoğu oyuncu satma işlemini başarılı bir şekilde yapamadığından dolayı bu konuda sıkıntı çekmektedir. Sizlere buradan FİFA Mobile’da oyuncu satmak istediğiniz zaman yapmanız gerekenleri tek tek anlatacağız.

Öncelikli olarak oyuncu satmak istediğiniz zaman “Pazar” menüsüne tıklayıp yukarıda bulunan “Sat” seçeneğine tıkladıktan sonra “Öğe Sat” menüsüne giriş yapmanız gerekmektedir. Bu menü içerisine giriş yaptıktan sonra zaten takımınızda yer alan oyuncuların hemen karşınıza çıkacağını belirtmek istiyoruz.

“Öğe Sat” menüsüne girdikten sonra satmak istediğiniz oyuncuyu profil içerisine sürüklemeniz gerekmektedir. Burada ise oyuncuyu satmak istediğiniz “Minimum Fiyat” ve “Hemen Al fiyatı” bulunmaktadır. Burada oyuncunuza bir değer belirleme işlemi yaparken satmak istediğiniz oyuncunun değerinin biraz daha altında yazmanız oyuncunuzun kısa süre içerisinde satılmasını sağlayacaktır. Özelikle satmak istediğiniz oyuncunun seviyesinin 65 güce sahip olduğunu varsayarsak satmanız gereken tutar ortalama olarak 1500 ile 2000 arasında değişmelidir. Zaten satacağınız oyuncunun kötü seviyede olması hem oyuncudan kurtulmanıza yarayacak hem de biraz olsun elinize para geçmesini sağlayacaktır. Son derece basit olan bu işlemi yaptıktan sonra satmak istediğiniz oyuncu için bir de saat dilimi belirterek belirlenen süre içerisinde satılmasını sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here