Fortnite Dans Etme Tuşu – Fortnite Dans Etme PS4

0

Fortnite Dans Etmek İçin Hangi Tuşu Kullanmalıyız – Fortnite Dans Etme PS4

 Fortnite Battle Royale oyunu her geçen gün popülerliğini artırıyor.Bu popülerliğin artmasındaki ufakta olsa pay sahibi oyun içerisinde dans seçenekleri.Fortnite’da dans figürleri okadar sevildiki dünya çapında futbolcular bile gol sevinçlerini oyundaki dans figürleriyle yapmaya başladı.Bazı Dansçılar ve Youtuberlar da oyun içerisindeki dans figürlerini çok sevdi ve kendilerince bu konuyu işlediler.Peki Fortnite dans nasıl edilir?İşte bu yazımızda bunu öğreneceksiniz.Bunun yanı sıra yazımızda kullanıcıların diğer aramaları olan Fortnite dans etmek pc , Fortnite dans etmek PS4 gibi aramalara cevap bulacaksınız.Fortnite’da dans edebilmek için tuşları kullanmak gerekiyor.Peki Fortnite dans etmenin tuşu hangisi? Playstation oyuncuları için Fortnite dans etmek PS4 üzerinden nasıl gerçekleşir.Hazırsak cevaba geçelim.

Fortnite Dans Etme Tuşu

Fortnite Battle Royale Pc Üzerinden Oynayanlar İçin Dans Etme

Fortnite Battle Royale oyununu bilgisayar üzerinden oynayanlar için dans etme tuşu klavyenizinB” tuşudur.”B” tuşunu basıp fare tekerini döndürdüğünüzde dans figürlerinizi görebilir ve tıklayarak dansa başlayabilirsiniz.

Fortnite Battle Royale PS4 Üzerinden Oynayanlar İçin Dans Etme

Fortnite Battle Royale oyununu Playstation 4 üzerinden oynayanlar arkadaşlar dans etmek için oyun konsol kolunuzun “aşağı ok” tuşuna basarak ifadeler çarkını ekrana getirebilirsiniz.

Fortnite Battle Royale Mobile Üzerinden Oynayanlar İçin Dans Etme

Mobile üzerinden Fortnite Battle Royale oyununa giriş yapan kullanıcılar, oyun arayüzünün sağ üst kısmında bulunan “! bulutuna” tıklayın.Bu işlemin ardından dans figürleri çarkı karşınıza gelecektir.Herhanbi birini seçerek dans edebilirsiniz.

Sorun yaşayan arkadaşlar olursa yorum kısmından yaşadıkları sorunu bize bildirebilir.Fortnite hakkında başka sorunlarınız varsa bunu bize bildirebilir ve yardım yazısı yazdırabilirsiniz.Teşekkür için yazımızı paylaşabilirsiniz.

 

 


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.