Fortnite Hızlı Koşma Tuşu – Fortnite Hızlı Koşma PS4

0

Fortnite hızlı koşma tuşu hangisi. Fortnite hızlı koşma PS4 üzerinden nasıl yapılıyor? Fortnite’da hızlı koşmak çok basit. Eğer kontrol ayarlarınızla oynamadıysanız nasıl yapılacağını açıklayalım.

Son günlerde Battle Royale oyunları piyasayı yakıp kavurdu. Bunlardan en popüler Battle Royale oyunu olan Fortnite Battle Royale yüzbinlerce kullanıcıya ulaştı. Bu yazımızda Fortnite Battle Royale Pc üzerinden ve Fortnite Battle Royale Ps4 üzerinden oyunu oynayanların sıkça sorduğu soruyu cevaplayacağız.

Fortnite Battle Royale Hızlı Koşma Bilgisayar:

Eğer oyunu bilgisayar üzerinden oynuyorsanız  klavyenizin sol alt kısmında bulunan “shift” tuşu ile Fortnite’da hızlı koşabilirsiniz.

Fortnite Battle Royale PS4 İçin :

Eğer oyunu Playstation 4 üzerinden oynuyorsanız oyun konsol kolunuzun “sol analog tuşu” ile Fortnite’da hızlı koşma yapabilirsiniz.

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz: Fortnite dans etme tuşu: https://guzelfikir.com/fortnite-dans-etme-tusu-fortnite-dans-etme-ps4/

fortnite-hizli-kosma-tusu
fortnite-hizli-kosma-tusu

Fortnite Hızlı Koşmanın Yararları

  1. Hızlı koşmak olası çatışmada veya karakterinizin canı azsa oradan uzaklaşmanızı kolaylaştırır.
  2. Rakip önünüzde ve sizi görmüyorsa ona daha hızlı yaklaşmanızı sağlar.
  3. Alan daralırken vakit kaybetmeden yeni alana girmenizi çabuklaştırır.
  4. İz kaybettirmenizi sağlar.

Bu tuşlar işe yaramazsa ne yapmalıyım ?

Bu tuşlar işe yaramazsa kontrol ayarlarınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Eğer bu tuşlar geçerli değilse ayarlar kısmından hangi tuşun hızlı koştuğunu görebilirsiniz. Bizim verdiğim tuş bilgileri standart kontroller içindir.

Fortnite’da hızlı koşma için gereken tuş bilgilerini size sunduk. Umarız işinize yarar ve fayda sağlar.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.