İnstagram Gizli Hesap Görme – Gizli Hesaplar Nasıl Görünür?

0

İnstagram gizli hesapları görme, İnstagram gizli hesapları görme uygulaması. İnstagram gizli hesapları görmek mümkün mü? Detaylar yazımızda.

İnstagram’da gizli hesapları görmek ve bu hesapların içeriklerine casus bir şekilde sızmak için son zamanlarda geliştirilen yöntemlerin olduğu bahsediliyor. Sizlere birçok kaynaktan elde ettiğimiz detaylı bilgiler neticesinde İnstagram gizlilik hesap görme, İnstagram gizli hesapları görme sorunlarına tam çözümü sunmaya çalışacağız.

İnstagram Gizli Hesap Ne Demek?

İnstagram gizli hesap, İnstagram’ın sunduğu kişinin paylaşımlarını sadece kendisinin ve kendisini takip eden kişilerin görebildiği profillere verilen ayardır. Bu ayar sayesinde kullanıcılar hem istedikleri kişilerin kendilerini takip edebilmesini sağlar hem de fotoğraflarının herkese açık olmasını engellerler.

İnstagram Hesabı Gizliye Almak – İnstagram Hesabı Nasıl Gizliye Alınır?

İnstagram hesaplarınızı gizliye alarak paylaştığınız hikayeler, fotoğraf ve videoların sadece sizi takip eden kişilere görünmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ayarlar sırasıyla aşağıdaki gibidir:

 • Telefonunuzdan İnstagram uygulamasını açın.
 • Kendi profilinize girin.
 • Sağ üstte bulunan Iphone cihazlarda 3 nokta  “” şeklinde, Android cihazlarda ise 3 tane alt alta çizgi “=” şeklinde tıklayın.
 • Sonrasında en altta bulunan “Ayarlar” seçeneğine tıklayın.
 • Açılan ayarlar kısmında “Gizlilik” seçeneğine tıklayın.
 • En üstte bulunan “Hesap Gizliliği” başlığı altında “Gizli Hesap” yazan seçenek barına dokunun.

Tebrikler! Bu işlemleri yaptıktan sonra hesabınız başarılı bir şekilde gizli hesap olarak görünecektir. Aynı şekilde işlemleri uyguladıktan sonra hesabınızı tekrardan herkese açık olarak yayınlayabilirsiniz.

instagram gizli hesap
instagram gizli hesap

İnstagram Gizli Hesapları Görme Uygulaması

Yazımızda da bahsettiğimiz gibi bu şekilde piyasaya sürülen ve İnstagram gizli hesapları görme uygulaması, gizli hesapları görme sitesi gibi reklamları yapılan içerikler mevcut. Bu içerikler genellikle Amerika veya Hindistan’lı programlayıcıların yaptığı içerikler oluyor. Ancak her ne kadar yayınlandığı zamanda İnstagram gizli hesapları göstereceği vaat edilse de maalesef bu program ve siteler İnstagram gizi hesapları görmenizi sağlayamıyor.

GuzelFikir ailesi olarak sizlere önerimiz aşağıdaki yöntemleri kullanarak Instagram’da gizli hesapları görebilmeniz mümkün olabilir. Bunun için verdiğimiz tüm yöntemler sosyal mühendislik alanında olacaktır.

İnstagram Gizli Hesaplar Nasıl Görünür?

İnstagram gizli hesapları görmek için İnstagram’ın yayımladığı resmi yardım bilgileri arasında bu konuya herhangi bir açıklama getirilmemiş, hatta İnstagram’ın hesap gizliliklerine önem verdiği açısından verilerinizin gizliliği sözü verilmiştir.

Ancak özellikle son zamanlarda geliştirilen bazı siteler, uygulamalar ve İnstagram’da bulunan açıklar sayesinde zaman zaman da olsa İnstagram gizli hesaplar görünebiliyor.

iphone instagram gizli hesapları görmek
iphone instagram gizli hesapları görmek

Fake Profil Kullanarak İnstagram Gizli Hesapları Görmek

Gizli hesapları görebilmeniz için o sayfanın kişiliğini de biliyorsanız beğenip takip etmek isteyeceği ve takip ettiğinizde sizin isteğinizi onaylayacağı bir hesap oluşturup bu hesapla o kişiye istek göndermek olacaktır.

Fake İnstagram hesabı ile İnstagram gizli hesapları görmek için aşağıdaki adımları uygulayın;

 • Sahte bir İnstagram hesabı açın.
 • Profil resmi oluşturun ve takip edip içeriklerini görmek istediğiniz kişilerin arkadaşlarına rastgele istekler yollayın.
 • Gönderilen takip istekleri onaylandıktan ve belirli bir takipçi kitlesine ulaştıktan sonra profil içeriğini merak ettiğiniz kişiye istek yollayın.
 • Gönderdiğiniz takip isteği ortak hesapların çok olduğu ve sahte hesap olduğu anlaşılmadığı için yüksek ihtimalle kişi isteğinizi kabul edecektir.
 • Takip isteğini kabul ettikten sonra o kişinin tüm içeriğine rahatlıkla ve fark ettirmeden ulaşabileceksiniz.

Bu adımlar haricinde program veya website kullanarak İnstagram gizli hesapları görmeye çalışmanızı tavsiye etmiyoruz. Bizler çeşitli açıklamalarla süslendirilmiş birçok uygulama ve website üzerinde incelemeler yaptık ve gördüğümüz kadarıyla kimse bu şekilde bir hizmet sunmamakta. Aksine hizmet sunduğunu iddia edenler ise ya kullanıcı verilerinizi isteyerek hesaplarınızı ele geçirmekte hatta bazıları telefon bilgilerinize bile erişmektedir.

Sizlere GuzelFikir ailesi olarak nacizane fikrimiz anlattığımız sahte hesap ile instagram gizli hesapları görme yöntemlerini uygulayarak o hesapların içeriklerini görmeye çalışmanız olacaktır. İnstagram gizlilik hesap görme makalemiz hakkındaki görüşlerinizi ve yardım dileklerinizi bizlere yorum atarak ulaştırabilirsiniz.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.