İnternet Fenomenlerinin Filmleri – Fenomen Filmleri

0

İnternet Fenomenlerinin Filmleri – Sosyal Medya Fenomenlerinin Filmleri

İnternetin hayatımızda olan yerinin her geçen gün artması beraberinde birçok kişinin fenomen olarak karşımıza çıkmasına neden olmaktadır. Abone sayısı bakımından Milyonlarca kişi tarafından takip edilen kişilerin kısa süre içerisinde bu kadar üne kavuşması beraberinde birçok yapımında ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Özellikle fenomenlerin takipçi sayılarından yola çıkarak hareket etmelerine neden olan birçok yapım günümüzde beklenen ilginin altında kalarak, fenomenlere büyük hayal kırıklığı yaratmıştır.  İşte merak edilen İnternet Fenomenlerinin Filmlerinin hangileri olduğuna hep birlikte bir göz atalım.Hazırsak internet fenomenlerinin filmleri listesine geçelim.

İnternet Fenomenlerinin Filmleri

Pişt Filmi

Son zamanların aslında en çok takip edilen isimleri arasında Oğuzhan Uğur gelmektedir. Özellikle seçim zamanında siyasi liderler ile yaptığı videolar ile gündemde ilk sıralarda kendisine yer bulan genç komedyen 29 Mayıs 2015 tarihinde çektiği “Pişt” filmi ile bu alanda kendisine ilk sırada yer bulan kişilerden oldu. Yaptığı videolar ile Youtube’un trendeler listesinde kendisine yer bulan genç fenomeninin filmi hakkında sizlere bilgiler sunmak istiyoruz.

Yönetmen koltuğunda oturan ismin Can Sarcan olduğunu belirtelim. Oyuncular arasında ise ünlü oyuncu Murat Serezli’nin yanı sıra internet fenomenlerinden olan Doğan Konakoğlu ve Oğuzhan Uğur’un “Pişt” filminde başrollerde yer aldığını açıklamak istiyoruz.

3 Vakte Kadar

İnternet fenomenleri arasında aslında en çok hayal kırıklığı yaşan kişiler arasında Köksal Baba’nın olduğunu belirtelim. Özellikle Youtube ve İnstagram gibi sosyal mercilerde oldukça yüksek hayran kitlesi olan Trabzonlu Köksal Baba’nın 18 Mayıs 2018 tarihinde vizyona giren filmi 3 Vakte Kadar gişede adeta çakıldı. Tüm zamanların en kötü gişe başlangıcını yapan filmin toplamda elde etmiş olduğu rakamın ise oldukça şaşırtıcı olduğunu sizlere belirtmek istiyoruz.

Komedi türünde karşımıza çıkan ve GMT Yapım tarafından çelimleri tamamlanan filmi süre olarak 80 dakikadır. 4 hafta boyunca vizyonda kalan filmin toplamda ulaştığı seyirci sayısının ise son derece düşük olduğunu belirtelim. Vizyona girdiği ilk 3 gün içerisinde sadece 1 kişi tarafından izlenen 3 Vakte Kadar vizyonda adeta tepe taklak oldu.

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi?

Şu an için internet fenomenleri arasında en çok izleyici sayısına ulaşan Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? Filminin elde ettiği başarının oldukça iyi olduğunu belirtelim. 19 Ocak 2018 tarihinde vizyona giren ve ülkemizin en önemli Youtuberları arasında yer alan Enes Batur’un filminin 12 hafta boyunca vizyonda kaldığını ve toplam seyirci sayısı olarak ise 1.483.848 Kişi tarafından izlendiğini belirtmek istiyoruz. Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi? Filminin gişede elde ettiği toplam hasılatın hatrı sayılır bir rakam olduğunu hatırlatalım.

 

Kafalar Karışık

Kafalar ekibi olarak Youtube üzerinde 5 Milyona yakın takipçisi bulunan Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin’in çekmiş olduğu Kafalar Karışık filmi de fenomenlerin çekmiş olduğu filmlerin arasında yer almaktadır. Özellikle komedi ve aksiyon türünde 95 dakikalık bir süre zarfında yer alan bu filmin 8 hafta boyunca kaldığı kişi de elde ettiği toplam seyirci rakamının ise 864.706 olduğunu belirtelim. Kafalar Karışık filminin gişede kaldığı 8 hafta boyunca ise elde ettiği toplam hasılat hatrı sayılır bir rakama ulaşmaştır.

Son zamanlarda en çok merak edilen filmler  arasında yer alan İnternet fenomenlerinin filmleri hakkında diğer merak ettiğiniz sorularınız için bizlerler yorumlar bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

İnternet fenomenlerinin filmleri listesinde eksik film varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.Film bilgileri değişiklik gösterebilir.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.