iOS’da Photoshop App – En İyi Fotoğraf Uygulamaları iPhone

0

iOS İçin Popüler Photoshop Uygulamaları – En İyi Fotoğraf Uygulamaları iPhone

Android işletim sisteminden sonra dünya üzerinden mobil işletim sistemleri içerisinde en çok kullanılan işletim sistemi olan iOS, diğer tüm işletim sistemlerinden çok daha farklı bir yapıya sahip. Çok daha içe dönük bir yapısı bulunan işletim sisteminin bu sayede güvenlik konusunda üst düzey bir koruma sağladığını söylemek yanlış olmaz. Fakat bu içe dönük yapının avantajları kadar beraberinde getirdiği dezavantajları da bulunuyor.

Bu olumsuz yönlerden biriside işletim sisteminin uygulama destekleri. Öyle ki Apple iOS işletim sistemini kullanan cihazlarında dışarından uygulama yüklemeye de dışarıdan gelen bağlantılara da sıcak bakmıyor. Bu noktada kullanıcılar işlevsellik konusunda sorunlar yaşayabiliyor. Tabi bir yandan da Apple’ın resmi uygulama mağazasında hemen her alan için yeterli uygulama bulunmakta. Sadece kullanıcıların bu uygulamaları bilmeleri gerekiyor. iOS işletim sisteminde en çok aranan uygulamalar olarak gösterilen popüler photoshop uygulamaları için ne gibi öneriler olduğundan bahsederek ele aldığımız konuyu örneklemiş olalım.

Popüler Photoshop Uygulamaları – En İyi Fotoğraf Uygulamaları iPhone

Snapseed

Kullanımının oldukça kolay olması sebebiyle en çok tercih edilen uygulamalardan biri olan Snapseed uygulaması parlaklık ayarlarından tutunda, renk, bulanıklık, netlik gibi hemen her düzenlemeyi yapabiliyor. Resimlerde oynamalarda yapmanıza olanak veren uygulama en popüler olanlarından biri. Üstelik ücretsiz.

Manuel

iPhone telefonlarının kameralarını her yönden ayarlamanız için kullanılan uygulamalardan biri olan Manuel, parlaklık ayarlarından görüntü hızına kadar hemen her değeri değiştirmenize ve bu değerlerin dışında çekilen fotoğraflar üzerinde de oynamalar yapmanıza olanak sağlamakta.

A Color Story

İçerisinde belli başlı filtrelerle beraber gelen uygulama, iPhone üzerinde tüm fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz gelişmiş bir panele sahip olan uygulamalardan birisi. Hem filtreler hem de hazır ışık modlarıyla fotoğrafları düzenlemek mümkün.

Adobe Photoshp Mix

Adobe’nin bilgisayarlar üzerinde en çok kullanılan popüler photoshop uygulamaları arasında yer aldığını biliyoruz. Uygulamanın iOS sürümü olarak değerlendirebileceğimiz Mix uygulamasında da yine uygulamanın tüm özelliklerini kullanabiliyorsunuz. Katmanlı fotoğraflarda buna dahil.

Uygulamalar zamanla değişiklik gösterebilir.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.