iPhone Telefonda Tiktok Video Nasıl İndirilir? 2021

0

Tiktok video indirmek iPhone cihazlarda oldukça kolay ve kullanışlı. Tiktok videosu indirme, Tiktok videoları indirme ios, Tiktok video indirme programını kolaylıkla kullanarak Tiktok’dan video indirebilirsiniz.

Tiktok Video İndirme İos

Tiktok videolarını iphone cihazınızda indirmek için aşağıdaki birkaç adımı uygulamanız yeterli olacaktır. Tiktok video indirmek oldukça basittir. Herhangi bir videoyu indirmek için Tiktok video indirme programı kullanmadan videoları aşağıdaki yöntemle rahatlıkla indirebilirsiniz. iPhone telefonda Tiktok videoları indirmek için aşağıdaki adımları uygulayın:

 1. Öncelikle telefonunuzdan Tiktok uygulamasını açın.
 2. Tiktok uygulamasında indireceğiniz videoyu seçin ve sağ tarafta bulunan “Paylaş” seçeneğine dokunun.
 3. Paylaş bölümü açıldıktan sonra “İndir” seçeneğine tıklayın.
 4. iPhone telefonlarda Tiktok videosu indirmeden önce Tiktok’un galerinize erişim sağlamasına izin vermeniz gerekiyor. Gerekli izinleri kabul edin.
 5. İşlem tamam! Tiktok videosu iphone telefonunuzun galerisine başarıyla indirilecektir.

Bu işlemler sonrasında videoyu galerinizde göreceksiniz. Galerinize gelen videoda Tiktok filigranı olacaktır. Tiktok videolarında indirme seçeneği olmayan videoları indirmek ve Tiktok filigran olmadan video indirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları da deneyebilirsiniz.

tiktok-video-indirme
Tiktok video indirme ios

Filigran Olmadan Tiktok Videosu İndirme

Filigran Olmadan Tiktok Videoları İndirme ios

Filigran olmadan iphone yani ios işletim sistemli telefonlardan Tiktok videosu indirme işlemi yapmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Bu adımları uygulayarak sizler de rahatlıkla tiktok videoları indirme ios işlemini yapabilirsiniz.

 1. Adım: Telefonunuza AppStore’dan Mozilla Tarayıcı’yı indirin.
 2. Adım: İndirdiğiniz tarayıcının istediği tüm izinlere onay verin.
 3. Adım: Tiktok’da indirmek istediğiniz videoyu açın. Sağ tarafta bulunan “Paylaş” seçeneğine dokunun.
 4. Adım: Paylaş seçenekleri arasında “Linki kopyala” seçeneğine dokunarak videonun linkini kopyalayın.
 5. Adım: Mozilla tarayıcıyı açın. Buraya tıklayarak Tiktok filigransız video indirme internet sitesine gidin.
 6. Adım: Kopyaladığınız video linkini snaptik.app sitesindeki arama kutusuna yapıştırın ve yeşil arama butonuna basın.
 7. Adım: Sonrasında videoyu indirmek için aşağıdaki 3 seçenekten birini seçin. Reklam açılırsa reklamı sağ üstten kapatın. Sonrasında indirme işleminiz tamam! Başarılı bir şekilde filigran olmadan tiktok videosu indirmeyi başardınız.

Yukarıda anlattığımız filigran olmadan Tiktok videoları indirme seçeneğini hem android hem de ios işletim sistemine sahip cihazlardan uygulayabilirsiniz.

Tiktok videoları indirme programları ise ios işletim sistemine sahip iPhone telefonlarda maalesef bulunmamaktadır. Bu nedenle bu uygulamaları kullanarak ios telefonlarda titktok video indiremezsiniz. Tiktok videosu indirme programları sadece Android işletim sistemli telefonlarda Google Play Store üzerinde bulunmaktadır. Buradan Tiktok videosu indirme programı indirerek kullanabilirsiniz.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.