Kadınlar Nasıl Mutlu Edilir?

0

Kadınlar Nasıl Mutlu Edilir?

Kadınları mutlu etmenin çok zor hatta imkansız olduğuna inanılır. Bu soruda insanların olumsuz duygulara kapılmasının sebebi ne yapılırsa yapılsın genel olarak kadınlarda oluşan memnuniyetsizlik durumudur bu durum onları mükemmeliyetçi yapıda olmalarından kaynaklanır. Düşünce yapısı olarak erkekler gibi düşünmezler. Derin ve yoğun duygular yaşarlar. Bu yüzden kadınları mutlu etmek için çok dikkatli olmak şu hususlara dikkat etmek gerekir yalnız bu hususlar genel anlamda yazılmıştır her kadını mutlu edecek diye bir garanti söz konusu olamaz.Peki Kadınlar Nasıl Mutlu Edilir?

Kadınlar Nasıl Mutlu Edilir?

Kadına istediğini verin

Öncelikle etkilemek istediğiniz kadını çok iyi analiz edin.Ne istiyor nelerden hoşlanır bunlara dikkat edin.Ne eksik ne de fazla ona istediği şeyler sunun.Eğer yapamayacağını düşündüğünüz şeyler varsa gayret gösterin o da sizi seviyorsa gayretiniz bile onu mutlu etmeye yetecektir.

Ona değer verin

Fikirlerini önemseyin ve geleceğe dönük planlarınıza onu da dahil edin. Değer verildiğini görmek onu mutlu edecektir. Seçimlerine ve tercihlerine saygı duyun. Herhangi bir planlamada onunda fikirlerini alın.Bir yere giderken bazı kıyafetlerinizi ona seçtirin bu onu mutlu edebilir.

Sevginiz dilde değil özde olsun

Her gün ona onu sevdiğinizi söylemek yerine bunu eylemlere dökün. Bu sözcüğü özlesin. Sözcüklerle değil davranışlarınızla sevginizi gösterin. Özel günlerde ona özel anlar yaşatın. Sevginiz onu çepeçevre sarsın ve en önemlisi ne olursa olsun hep arkasında olduğunu hissettirin.Size gözü kapalı güvenmeli.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.