Kadınların Gözünden İdeal Erkek Nasıl Olmalı

0

Kadınların Gözünden İdeal Erkek Nasıl Olmalı? Kadınların Gözünden Erkek Nasıl Olmalı

Her Kadının Hayalini Kurduğu İdeal Erkek Kimdir? Kadınların Gözünden İdeal Erkek…

Her kadının hayalinde olan ideal erkek modeli farklıdır. Fakat kadınların ortak özellikleri göz önünde alındığından her kadının beğeneceği erkek modelini sizlere anlatmamız mümkündür. Özellikle erkeklerin merak ettiği bir konu olan ideal erkek mevzusunu detaylıca inceleyeceğiz. İdeal erkek olup olmadığını merak eden erkekler, sizler de okuyarak bilgi alabilirsiniz. İşte kadınların gözünden ideal erkek nasıl olmalı özellikleri…

Kadınların Gözünden İdeal Erkek Nasıl Olmalı?

  1. En Belirgin Özellik; Koruyucu.

Kadınlar ne kadar güçlü ne kadar cesur olursa olsun, arkasında her zaman onu koruyacak bir erkeğin varlığına ihtiyaç duymaktadır. Gün boyu zorluklarla boğuşan en güçlü kadın bile evine döndüğünde sığınacak bir liman arar. Koruyucu kavramı bazı erkekler tarafından baskılamak olarak algılansa da kadınlar sadece her daim onu koruyacağını bilecekleri erkekleri istiyor. Kadına kendi benliğini oluşturması için izin veren, aynı zamanda olur da başarısız olursa orada onu korumak için bekleyen erkeklerdir.

  1. Olmazsa Olmaz; Anlayışlı.

Kadınların gözünden ideal erkek özelliklerinde aradığı olmazsa olmaz özellik anlayışlı olmasıdır. Anlayışlı olmak kılıbık olarak ifade edilen aşağılayıcı kavram değildir. Anlayışlı olmak aynı düşüncede olunmasa bile karşıdaki insanın düşüncelerine önem vermektir. Aslında bu özellik, tüm insanlar için olması gereken bir özellik olsa da çağdaşlaşma arttığı halde kabalaşan veya kaba olarak kalan insan çoğunluğundan dolayı aranan bir özellik olmaktadır.

  1. Değerli Hissettiren Erkek

Kadınlar gözünde ideal erkek, kadının demesine gerek kalmadan onu değerli hissettiren erkektir. Kadının söylemeden de iltifat eden, hayatındaki en değerli varlığın o olduğunu hissettiren, sadece bakışıyla bile sevgisini gösteren erkek, ideal erkek modeli olarak bilinir. Kadını tıpkı bir kraliçe, bir prenses gibi davranan her erkek kadınlar tarafından bir kral, bir prens kadar değer göreceğini de bilmelidir.

  1. Güvenilir Erkek En İdeali

Kadınlar, arkasını döndüğünde gözü kapalı güvendikleri erkekleri ideal olarak belirtmektedir. Güvenilir erkekler her zaman kadınlar için bir adım öndedir. Güvenilir erkek, saygıdeğer bir erkektir. Bu sadece kadınlar açısından değil hayatın her alanında erkeğin kalitesini artıran bir özelliktir. Güvenin olmadığı yerde aşkın, sevginin ve saygının olamayacağını da düşünmek gerekir.

Ek bir bilgi; Erkekler, kadınların yakışıklı veya zengin erkekleri ideal olarak gördüklerini düşünseler de bu düşünce tamamen yanlıştır. Kadınlar karakterini sevdikleri erkekleri zaten yakışıklı görürler. İdeal erkek; fit bir vücuda veya dolgun bir cüzdana sahip olan erkek değil, dolu dolu bir karaktere sahip olan erkektir.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.