Metin2 soru işareti hatası

Metin2 Soru İşareti Hatası – Metin2 Log Hatası

Yıllandıkça eskimeyen hala oyuncuları olan online oyun Metin2…Oyun biraz eski yapım olunca bazı hatalarda beraberinde geliyor.Bunlardan biri de Metin2 soru işareti hatası.Bu hatayı alan arkadaşlar için çözüm önerilerini sizlere sunduk.Umarız işinize yarar.

Metin2 Soru İşareti Hatası

Uyumluluk Sorunu

Eğer işletim sisteminiz ile oyun arasında bir uyumsuzluk varsa bu hatayı verebiliyor.Bunun çözümü için :

  • Metin2>sağ tık > uyumluluk sorunu gider diyoruz.
  • .bin dosyası için de > sağ tık > uyumluluk sorununu gider diyoruz.

Pack Yüklemek

Eğer sorun devam ediyorsanız pack klasörünüzde eksik dosya vardır.Pack klasörünüzü güncelleyerek bu sorunu çözebilirsiniz.Eksik dosyalar otomatik olarak geri yüklenecek ve oyun eski haline dönecektir.

Log Dosyaları

Çözüm yöntemlerinden biri de Metin2 klasörü içindeki errorlog dosyasını silin.Hatanın çözülme şansı var eğer çözülmes ise aşağıdaki son yöntemi deneyin.

Tekrar Kurulum

Eğer bu yöntemlerin hiçbiri işinize yaramıyorsa yapılacak son bir şey kalıyor.Metin2’yi tamamen bilgisayarınızdan silin ve temiz sıfırdan Metin2 kurun.Sorununuz çözülecektir.

Ekran Kartınızı Kontrol Edin

Ekran kartınızın driverlerinin güncel olduğunu kontrol edin ve ekran kartınızın aktif olarak çalıştığından emin olun.

???? Hatasını Neden Alıyorum?

Bu hatayı almanızın sebebi bozuk veya eksik oyun dosyalarıdır.Yüklediğiniz diğer packler, alakalı diğer programlar orijinal dosyayı bozmuş olabilir.Yazdığımız yöntemleri deneyerek bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Metin2 soru işareti hatası bu kadar eğer diğer bir sorun olan Metin2 Create No Appropriate Device  hatası alıyorsanız linke tıklayarak hatanın çözümüne ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here