Modalife Oturma Odası Modelleri 2020 – 2021

0

Modalife, kullanışlı ve kaliteli mobilya modelleri ile en çok rağbet gören markalardan biri. Çok fazla çeşitlilik sunması ve herkese hitap eden tasarımlar içermesi bakımından adından sıkça bahsettiren bir marka. Bu yıl evinizde yenilik yapmayı düşünüyorsanız 2021 Modalife oturma odası modelleri sizin için ideal birer alternatif olacaktır.

Modalife Oturma Odası Modelleri 2020 – 2021

Modalife oturma odası modelleri 2021
Modalife oturma odası modelleri 2021

Mobilyalar sadece birer dekorasyon parçaları değil aynı zamanda evlerimizin süsüdür. Doğru şekilde seçilen mobilyalar ile dizayn edilen bir ev muhteşem görünecektir. Ayrıca ev dekorasyonu sahibinin kişiliği, düşünce yapısı hakkında da bilgiler verir.

Evlerimizde sık vakit geçirdiğimiz yerlerden olan oturma odalarının dekorasyonunda kaliteli seçenekleri ile 2021 Modalife oturma odası modelleri alternatif sunuyor. Markanın koleksiyonunda hemen herkese hitap eden tarzda ve tasarımda oturma takımları bulunuyor. Önemli olan evinizde nereye koyacağınız.

Modalife salon takımı modelleri 2021
Modalife salon takımı modelleri 2021

Oturma takımları televizyon karşısına konulacağı için pencere detayına dikkat edilmeli ve tam karşısına konmamalıdır. Aksi durumda gözünüze ışık geleceği için rahat televizyon izleyemezsiniz.

Dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise rahatlık açısından süngerinin kaliteli olması. Bu bakımdan Modalife, TSE sertifikası ve kaliteli ürünleri ile imdadınıza koşuyor. Mobilyanızı seçerken odanın genişliğini de göz önünde bulundurmalısınız. Küçük bir odada büyük bir koltuk takımı şık durmayacaktır. Bu bakımdan 2021 Modalife oturma odası modelleri her eve uygun ebatta koltuk takım seçeneği sunuyor.

Modalife salon takımları 2021
Modalife salon takımları 2021

Mobilyanızı almadan önce rengi konusunda karar vermeniz önemlidir. Eğer duvar ve zemin koyu tonlarda ise açık tonlarda bir koltuk takımı ile ışık etkisi oluşturabilirsiniz. Tam tersi durumda ise canlı renklerde koltuk takımları seçerek evin enerjisini artırabilirsiniz. Evde samimi sıcak bir ortam oluşturmak adına oturma odanızı çok kalabalık dekore etmemenizi öneririz. Oturma grubu ve halı bile yeterli olabilir.

Modalife Salon Takımı Modelleri 2021

Misafirlerimizi ağırladığımız, ailemizle vakit geçirip televizyon izlediğimiz evlerimizin en çok vakit geçirilen bölgelerinden olan salonların dekorasyonu ve mobilyası oldukça önemlidir. Bir evin dekorasyon stili hakkında en çok fikir veren bölge şüphesiz salonlardır. Evlerimizin adeta yüzü diyebileceğimiz salonların düzenli, şık ve rahat olması önemli unsurlar arasında. Bu anlamda sunduğu konfor ve kalite ile akla ilk gelen markalar arasında Modalife geliyor.

Modalife modern salon takımı modelleri 2021
Modalife modern salon takımı modelleri 2021

Trendleri takip eden ve güncel moda çizgisinde ürünler tasarlayan marka birbirinden şahane 2021 Modalife salon takımı modelleri ile göz dolduruyor. Markanın bu yıl gözde modelleri; Violet, Nil, Gümüş, Atlanta ve Avangard.

Sarı ve kahvenin büyüsüne kapılmak isteyenler için Modalife Luna salon paketi tasarımları ideal bir seçenek. Sarı çekyatlar, desenleri kahve-beyaz tonlarda yastıklar ile tamamlanırken, bunlara iki tane tek yastıkların deseninde koltuk eşlik ediyor. Kahve ahşap orta sehpası ve abajur ise bütünlüğü tamamlıyor.

Modalife zarif salon takımları 2021
Modalife zarif salon takımları 2021

Marka her kişinin tarzına ve ruhuna hitap eden tasarımların yanı sıra ekonomik fiyat alternatifleri ile de herkesin bütçesine uyuyor. Tasarladığı ürünlerde titizlik gösteren Modalife, son trend desen ve kumaşları kullanmaya gayret gösteriyor. 2021 Modalife salon takımı modelleri sade bir şıklık arayanlar, klasiklerden vazgeçmeyenler ve ihtişamlı mobilyalar isteyenler için alternatifler sunmakta.

Zevkinize uygun mobilyaları bulabileceğiniz Modalife salon paketlerinde genel olarak 2 tane çekyat, 2 tane tekli koltuktan oluşan koltuk takımları ve yemek odasından oluşur. Paket kombinasyonları yapılırken tasarımsal açıdan bütünlük taşımasına dikkat edilir.

Modalife Yemek Odası Modelleri 2021

Modern dünyada iç mimari ve dekorasyon alanında yapılan yeniliklerin sonucu olarak evlerimizi rüya gibi mekanlar haline getirebiliyoruz. Türk toplumu olarak misafirlerimizi en iyi şekilde karşılamak ve ağırlamak en önemli adetlerimizden olduğu için evimizin her köşesini itina ile döşüyoruz. Sevdiklerimizi ağırladığımız salonlarımızda ise en çok önem verdiğimiz yer yemek bölümü olmakta. 2021 Modalife yemek odası modelleri hayallerinizdekini sunacak pek çok tasarım içeriyor.

Modalife Yemek Odası Modelleri 2021
Modalife Yemek Odası Modelleri 2021

Yemek odası mobilyalarını takım olarak alabileceğiniz gibi dilerseniz farklı renkleri birleştirerek de alabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şey odadaki koltuk takımı ile uyumlu bir model almaktır. Bununla beraber estetik ve fonksiyonel olması da aranmalıdır.

Alacağınız takımın konsol büyüklüğüne dikkat etmelisiniz. Yemek takımlarını koyabilmek için yeterince çekmece ve dolap olmalı. İdeal yemek masası 8 kişilik olandır fakat geniş bir odanız varsa daha büyük modeller de tercih edebilirsiniz.

Modalife Yemek Odası Modelleri Yeni
Modalife Yemek Odası Modelleri Yeni

Küçük bir odanız varsa yemek masanızı açılır kapanır olanlardan seçerek mekanı genişletebilirsiniz. Gümüşlük modelinizi gümüş yada kristal takımlardan yana kullanmanız mobilyalar ile uyum açısından yerinde olacaktır.

Evinize yenilik yapmak istiyorsanız sizin için 2021 Modalife yemek odası modelleri harika bir seçim olacaktır. Kalite ve ekonomik fiyatları müşterisine sunan firma her sezon en yeni trendlere uygun tasarımları ile dikkat çekiyor. Markanın bu yıl tasarladığı yemek odaları bej, beyaz ve açık kahve tonlarını içeriyor. Ayrıca ahşap detayların sık kullanıldığını görüyoruz.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.