Modalife Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları 2021

0

Günün yorgunluğunu attığımız, evimizin dinlenme mekanı olarak adlandırabileceğimiz yatak odamızın rahat olduğu kadar şık bir yer olması ve dekorasyon zevkimizi yansıtması son derece önemli. Sabah uyanırken ilk gördüğümüz yerin bizde güzel duygular uyandırması yeni güne başlarken enerjik ve pozitif olmamız açısından etkilidir. Güne başlarken iyi döşenmiş, güzel bir odada uyanmak eminiz herkesi olumlu açıdan etkileyen bir durumdur. Günümüzün mutlu geçmesi bakımından önemlidir. 2021 Modalife yatak odası modelleri işte tam da bu ihtiyacımıza çözüm olacak tasarımlar içeriyor.

Modalife Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları 2021

Modalife Yatak Odasi takimlari 2021
Modalife Yatak Odası takımları 2021

Kalitenin lider adresi Modalife markası gerek yeni evlenecek olanlar, gerekse odasında değişiklik yapmak isteyenler için harika yatak odası tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor. Herkesin ekonomik açıdan karşılayabileceği ve zevkine hitap eden yatak odası modelleri bulunan firma kesinlikle kalite anlayışından taviz vermeden ürünler çıkarıyor.

Modalife’tan aldığınız yatak odası mobilyalarını yıllarca görüntüsü bozulmadan kullanabilir, konforu hissedebilirsiniz. Markanın trend tasarımları arasında Azra, Elit, Beste, Pırlanta, Avangard ve daha çok model yer alıyor.

Modalife Yatak Odası Modelleri 2021
Modalife Yatak Odası Modelleri 2021

Genel olarak yatak odalarımız çok fazla geniş alanlar değildir. Bu anlamda 2021 Modalife yatak odası modelleri her odaya rahatlıkla uyum sağlayabilecek tasarımlar içeriyor. Eviniz büyük yada küçük olsun fark etmeksizin herkese uygun genişlikte modeller bulunuyor. Yatak odalarında kıyafet ve kişisel eşyalarımızı koymak adına dolap ve dolap için raf önemli dizaynlar arasındadır. Bu noktada Modalife, geniş raf seçenekleriyle bizleri ihya ediyor.

Modalife Yatak Odası Modelleri 2021

Modalife yatak odaları genel olarak karyola, gardırop, 2 tane komodin ve şifonyer içermektedir. Markanın ürünleri gerekli kalite testlerinden geçtiği gibi kansorejen madde içermeyen materyallerden yapılıyor.

Modalife Yatak Odaları 2021
Modalife Yatak Odaları 2021

Düğün paketleriyle ünlü olan Modalife markası, uygun fiyata yatak odası takımı gibi ürün paketleriyle dikkat çekiyor. Kaliteli ve şık yatak odalarıyla evlerinize konforu getiren marka en ince ayrıntısına dikkat ederek evleriniz için sıcak ortamlar oluşturmanıza yardımcı oluyor. Şüphesiz yatak odaları bizim için çok özel. Tüm geceyi geçirip, günün yorgunluğunu attığımız bir mekan. 2021 Modalife yatak odası takımları sunduğu ergonomik tasarımlar ile rahatlık ve konfor sağlıyor.

Bu yıl Modalife yenilikçi ve ekonomik mobilya modelleriyle fazlasıyla ilgi çekiyor. Klasik modellerin yanı sıra spor modeller ile yatak odalarına farklı bir akış açısı getiriyor.

Yeni evlenecek olanlar için klasik modeller daha cazip gelirken, beylerin ilgisini ise spor modeller çekiyor. Modalife herkesi düşünen şık ve fonksiyonel tasarımlar sunuyor. Baza yerine ikiz yatak kullanılıyor.. Çok çocuklu aileler için ideal olacaktır.

Modalife Grand Yatak odası 2021
Modalife Grand Yatak odası 2021

Yatak odalarınızı tasarlarken sabah nasıl uyanacağınızı da dikkate almalısınız. Örneğin duvar ve zemin renginiz soluksa yatak odası takımını canlı renklerde tercih ederek enerjik bir ortam oluşturabilir, güne canlı bir şekilde uyanabilirsiniz. Ayrıca gardrop genişliği ve rafların bol olması eşyalarınızı rahatça yerleştirebilmek için önemlidir.

2021 Modalife yatak odası takımları bu anlamda geniş raf seçenekli dolaplarıyla kullanışlı tasarımlar sunmaktadır. Yatak odalarında sakinlik arayanlar için ise özellikle koyu duvar rengine sahip odalara çok yakışan tamamen beyaz dolap, komodin, karyoladan oluşan takımları öneriyoruz. Her tarza ve bütçeye uyan tasarımları ile Modalife kalitesine bakmadan kararınızı vermeyin.

Modalife Yatak Odası Fiyatları 2021

Yatak odası, genç odası ve misafir odası için kullandığımız yatakların her şeyden önce rahat olması ve sırtımızı ağrıtmaması başta geliyor. Dinlenmek için uzandığımız yada sabaha kadar uyuduğumuz yataklar ergonomik ve konforlu olmalı. Ayrıca evimizin dekorasyonuyla uyumlu tasarım seçeneklerine sahip olmalı.Artık sadece beyaz tonlarında yataklar üretilmiyor. Gelişen moda anlayışımıza paralel olarak birçok renk skalasında yataklar tasarlanıyor.

Modalife Golden Yatak Odası Takımı 2021
Modalife Golden Yatak Odası Takımı 2021

Kalitesi ve uygun fiyat avantajı ile kendinden söz ettiren Modalife, yatak konusunda özen gösterdiği ergonomik, iyi sünger detaylarıyla öne çıkıyor. 2021 Modalife yatak fiyatları herkesin bütçesine hitap edecek yönde alternatifler içeriyor. Ortalama olarak 1000 TL’den başlayıp 2.000 TL’ye kadar çıkan fiyat seçenekleri ile kesinlikle aradığınızı bulmanızı sağlıyor.

Modalife Avangard yatak odaları 2021
Modalife Avangard yatak odaları 2021

Modalife yataklarını çift ve tek kişilik olarak bulabilirsiniz. Ürünleri 24 ay garantili olup ücretsiz olarak teslim edilmekte ve montajı gerçekleştirilmektedir. Markanın Star Ametist Yatak modelini ebatlarına göre değişmekle beraber 905 ila 1850 TL fiyat aralığında satın alabilirsiniz. Relaks Ametist Yatak modeli ise 1665 ila 2.290 TL arasında değişen fiyatlarda satılmaktadır. Markanın cellpur özelliği olan Plus Visco Ametist Yatak modeli ise 1000 ila 2.500 TL arasında değişmektedir.

2021 Modalife yatak fiyatları ekonomik seçenekler ile kaliteli malzemeden üretilmiş yataklara sahip olmanızı sağlıyor. Markanın nakliye ve montaj konusundaki ücretsiz desteği ise çok cazip. Garantili olan bu yatakları herhangi bir sorunla karşılaştığınızda değiştirme imkanınızın olması da güzel bir avantajdır.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.