PUBG Crash Hatası ve Çözümü

0

Pubg Crash Hatası Çözümü

Bilgisayarlarımızda oynadığımız en iyi strateji oyunlarından birisi PUBG oyunudur. Oyunu bilgisayarınıza hatasız olarak kurarsınız ve büyük bir heyecanla oynama başlarsınız. Tam rakiplerinizi öldürmeye başladınız ve oyunun hata verdiğini görüyorsunuz. Bu tüm oyuncuları çok sinirlendirecektir. Ancak şunu bilmek lazım her hatanın bir çözüm yöntemi vardır. PUBG Crasch hatası çözümü için, oyunu kapatıp tekrar açabilir hatta bilgisayarınızı yeniden başlatabilirsiniz. Ancak çoğu zaman hatanın devam ettiğini göreceksiniz.

PUBG Crash Hatası Çözümü

Oyunu oynarken kendinizi oyundan atılmış olarak görürseniz bu bir PUBG Crash reporter hatasıdır. Ekrana gelen pencerenin başlık bölümünde verilen hatanın adı yazılı olacaktır. Ne hatası olduğunu buradan öğrenebilirsiniz. PUBG Crash hatası çözümü için en garanti çözüm ekran kartı ve oyun dosyalarının güncellenmesidir.Ekran kartı driverlarınızı arama motorları üzerinden aratarak bulabilirsiniz.Oyun güncellemesi için Steam’dan PUBG’yi bularak sağ tık özellikler kısmından “Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula” diyerek bozuk dosyaların onarımı ve varsa güncel dosyaların yüklenmesini sağlıyoruz..

PUBG Dll Hatası

Oyunu kurduktan sonra oyun çalışmıyor ya da PUBG crash sorunu gibi farklı hatalar alınıyorsa bunun en büyük nedenlerinden birisi dll hatalarıdır. Dll hatalarını düzeltmek zor değildir. Oyun için gerekli olan dll dosyalarını bularak, bu dll dosyalarını işletim sistemi türüne göre ilgili dosya içerisine yapıştırmanız yeterli olacaktır. 64 bit bir Windows işletim sistemi kullanıyorsanız Windows dosyası içerisindeki SysWow64 dosyasının içerisine yapıştırmalısınız. Aynı dosyalar mevcutsa değiştirmek istiyor musunuz uyarısını verecektir.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.