PUBG Mobile arkadaşlarla nasıl oynanır?

PUBG Mobile arkadaşlarla nasıl oynanır?

Son yılların en çok tercih edilen mobil oyunları arasında Fortnite ve PUBG’nin ilk sıra için ciddi bir kapışma içerisinde olduğunu belirtmek istiyoruz. Akıllı telefonların her geçen gün giderek artması mobil oyun dünyasında da ciddi bir şekilde rekabetin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu yüzden de son yılların en çok oynanan oyunları arasında yer alan PUBG Mobile ile ilgili merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz. İşte PUBG Mobile arkadaşlarla nasıl oynanır? PUBG Mobile Arkadaş İle Oynama PUBG Mobile Arkadaşla karşılıklı oynama PUBG Mobile arkadaş ekleme nasıl yapılır? Sorularının merak ettiğiniz cevabı.

PUBG’ye nasıl giriş yapılır? PUBG Mobile arkadaşlarla nasıl oynanır?

Oyun Dünyasının son zamanlarda en çok tercih edilen oyunu olan PUBG’ye giriş yapmak için mobil üzerinden veya PC üzerinden oyunu indirmeniz gerekmektedir. Hangi platformda bu oyunu oynamak istiyorsanız, buradan oyunu indirdikten sonra oyuna giriş yaparak son derece zevkli olan bu oyunu arkadaşlarınız ile birlikte veya tek başınıza oynama şansınız bulunmaktadır.

PUBG Mobile Arkadaşlarla Nasıl Oynanır

Oyunu mobile indirdikten sonra oyuna giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından biraz bekledikten sonra oyunun ana sayfası olarak geçen bölüm karşınıza gelecek ve belirteceğimiz adımları takip ederek sizlerde oyuna girme şansını yakalamış olacaksınız. Arkadaşlarınız ile en fazla 4 kişi oynama şansınızın olduğunu PUBG Mobil oyunu için isterseniz 3 kişi, isterseniz 2, isterseniz de tek başınıza oynama seçenekleri bulunmaktadır.

Oyunun menüsü açıldıktan sonra hemen sol tarafta bulunan davet et menüsünün üstünde iki profilli bir resim bulunmaktadır. Buraya giriş yaptıktan sonra karşınıza yeni bir menü açılacaktır. Açılan menü içerisinde yer alan “ekle” yazısına tıklayın.Bir arama motoru olduğuna dikkat ediniz. Burada “gelişmiş arama” menüsü içerisinden beraber oynamak istediğiniz arkadaşınızın ismini yazmanız ve ardından ara butonuna basmanız gerekmektedir. Sonrasında karşınıza çıkan kişilerden hangisi sizin arkadaşınız ise ona istek göndererek arkadaş olma şansını yakalamış olacaksınız.

Arkadaşınızın isteğinizi kabul etmesinden hemen sonra davet bölümü içerisinde arkadaşınızı oyuna davet ederek PUBG Mobil’i beraber oynama fırsatını yakalamış olacaksınız. Burada en fazla 3 kişi sizinle beraber 4 kişi oyunu birlikte oynama şansınızın bulunduğunu da belirtmek istiyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here