PUBG Tarzı Oyunlar – PUBG Benzeri Oyunlar PC

0

PUBG Tarzı Oyunlar – PUBG Benzeri Oyunlar

Herkese merhaba oyunlar kategorimizin yeni yazısında konumuz “PUBG Benzeri Oyunlar“.Son zamanların en popüler oyunlarından biri olan PUBG her geçen gün kullanıcı sayısını artırıyor.

Peki “PUBG Benzeri Oyunlar Pc” veya PUBG tarzı başka oyun var mı? Evet var.Hazırsak PUBG benzeri oyunlar listesine geçelim.

PUBG Benzeri Oyunlar

Apex Legends

pubg benzeri oyunlar

Apex Legends Battle Royale tarzı oyunlarının en yenilerinden birisi.Oyunu oynayan Guzelfikir ekibi olarak çok beğendiğimizi söyleyebiliriz.

Diğer Battle Royale oyunlarına göre her karakterin belli özellikleri ve ultileri var.Oyun içinde bu özellikler sizin oynayış tarzınıza göre karakter seçmenizi belirliyor.

Apex Legends oynayabilmek için minimum sistem gereksinimleri özetle işlemci olarak Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor, ram olarak 6gb yeterli , ekran kartı olaran GT 640 veya Redeon HD 7700 üzeri ekran kartı belleği de minimum 1gb.

Realm Royale

realm royale sistem gereksinimleri

Yine diğerlerine göre daha yeni bir oyundan bahsediyoruz.Realm Royale.Realm Royale oyununda da farklı olarak karakter sınıfları ve ayrı ayrı bu karakterlerin özellikleri mevcut.

Eğer Realm Royale oynamak için bilgisayarınızın yeterlilik seviyesini öğrenmek istiyorsanız Realm Royale Sistem Gereksinimleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Fortnite Battle Royale

pubg benzeri oyunlar pc

Popülerliğini hala koruyan sürekli güncelleme alan bir battle royale oyunu Fortnite.Fortnite’da karakter sınıfı yok herkes eşit şartlarda yarışıyor.

Fortnite oynayabilmeniz için bilgisayarınızın minimum şu özelliklere ihtiyaç duyuyor.

İşlemci olarak i3 ve üzeri , ram olarak 4 gb ve ekran kartı olarak da minimum İntel HD 4000 ekran kartı istiyor.Fazla sistem gereksinimi isteyemen oyunun en güzel yanlarından biri de bu.

H1Z1

pubg benzeri oyunlar

H1Z1 diğer oyunlara göre daha eski bir oyun.H1Z1 oyununda da karakter sınıflandırması yok.PUBG benzeri oyun arıyorsanız H1Z1 tam size göre diyebiliriz.

H1Z1’i bilgisayarınızda oynamak için donanım özellikleriniz minimum şöyle olmalıdır :

En az 6 Gb Ram’e sahip olmanız gerekmektedir, işlemci olarak minimum İ5 Quad-Core ekran kartı olarak da minimum GTX 460’a sahip olmanız gerekmektedir.

Last Man Standing Battle Royale

pubg benzeri oyunlar

Yeni diyebileceğimiz Battle Royale Oyunları arasında gösterilen bir oyun daha.Last Man Standing Battle Royale.Aynı mantık ile işleyen Last Man Standing alan daraltarak hayattana kalmanızı isteyen bir oyun.

Eğer Last Man Standing oynamak istiyorsanız bilgisayarınızın minimum özellikleri şöyle olmalıdır :

İşlemci olarak minimum Intel Core i5-2400 | AMD FX-6100 veya daha iyisi ram olarak minimum 6gb ram , ekran kartı olarak da minimum NVIDIA GTX 460 2 GB VRAM | AMD Radeon HD 7770 2 GB VRAM veya daha üstü sisteme sahip olmanız gerekiyor.

PUBG benzeri oyunlar listesindeki oyunların sistem gereksinimleri güncellemler geldikçe değişkenlik gösterebiliyor.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.