PUBG Vietnam Hatası – PUBG Vietnam Sorunu

0

PUBG Vietnam Hatası PUBG Vietnam Sorunu PUBG global sürüme bu hesapla erişilemez sorunu PUBG global sürüm hatası nasıl çözülür.

PUBG Mobile oyuncularının en son güncellemesinden sonra ortaya çıkan hatalardan birisi olan PUBG Global sürüme bu hesapla erişilemez hatası çözümü nasıl olacak gibi soruları beraberinde getirdi.

Oldukça popüler olan PUBG Mobile‘in Vikendi ayarlarından sonra ortaya çıkan global sürüme bu hesapla kesinlikle erişilemez, lütfen yeni sürüm Vietnamca ile giriş yapın hatası birçok oyuncunun canını sıkan bir sorun olarak gündeme geldi.

pubg-mobile-vietnam-hatasi-cozumu
pubg-mobile-vietnam-hatasi-cozumu

PUBG Vietnam Hatası Çözümü

PUBG global sürüm hatası ile ilgili, Tencent Games tarafından herhangi bir açıklama yapılmazken; oyun severler PUBG Mobile’e gelecek yeni ve son güncellemeyle bu hatanın düzeleceğini iddia ediyor.

Çoğu oyuncuya göre Rusya menşeli sosyal web ortamı VK üzerinden oyuna giriş yapmak bu hatayı bir nevi ortadan kaldırıyor fakat var olan üyeliğini kaybetme riskiyle karşı karşıya kalan oyuncular bu durumdan bir hayli şikayet ediyor.

PUBG Vietnam Hatası

PUBG Severlerin Geçiçi Çözümü

PUBG Mobile’i Android işletim sistemi bağlantısıyla oynayan oyun severler, bu hatanın çözümünü VPN’de araştırıyor. Herhangi bir VPN uygulaması sayesinde PUBG oyununu, Singapur veya Vietnam üzerinden oynayan oyuncular, diğer bir uygulama indirmeye gerek kalmadan kendi hesaplarıyla oynamaya devam ettiğini dile getiriyor.

Fakat iOS işletim sistemine sahip mobil cihazı olan oyuncular başta olmak üzere maalesef birçok oyuncu PUBG Vietnam hatasının kesin çözümünü bulabilmiş değil. Oyuncular yetkililerden PUBG oyununda sık karşılaştıkları Vietnam hatasının çözülmesini istediklerini belirtiyor. Bu hatanın ne zaman çözüleceği ise bilinmiyor.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.