R10 Nedir? R10.net Nedir ?

0

R10 Nedir? R10.net Nedir ?

Türkiye’de bulunan webmaster forumlarından en büyüğü olan ve 26 Şubat 2005 tarihinde kurulan bir şirkettir. R10’un 80.000’den fazla üyesi, bir buçuk milyondan fazla konu başlığı ve on üç milyondan fazla da mesaj bulunduruyor. Daha sonra bu istatistik bilgileriyle birlikte ülkede en çok tıklanan yüz sitesinden biri olmuştur.

R10 Nedir? Neler Yapılır ?

R10’da birbirinden güzel uygulamalar gerçekleştirilebilir. R10 özellikle sosyal medyaların (İnstagram, Facebook, Twitter vb.) hesaplarına çok sayıda takipçi, beğeni, yorum hizmeti veriliyor. Daha sonra üyeler R10 aracılığıyla diğer üyelerin satışa sunduğu sıfır veya ikinci el telefonlar, bilgisayarlar, kıyafetler, aksesuarlar vb. ürünler satın almakta yine alışveriş kategorisinde mümkündür. Banner, logo gibi tasarım işlerini ücret karşılığında yaptırılabilir. Script ya da WordPress tema satın alınabilir.

 Ayrıca Google Adsense hakkında tüm detaylı bilgileri, her türlü soruyu sorabilir ve konu hakkında bilgisi olan diğer üyeler tarafından bilgi alınabilir. Kullanıcı kendi web sitesine reklam, tanıtım yazısı veya link alım satımı gerçekleştirebilir. Kullanıcı tüm hosting şirketlerinin güncel indirimlerini takibe alarak kendi sitesine uygun olan VDS, VPS vb. alabilir. Bunların yanı sıra Cinemaximum biletlerini kod dâhilinde yarı fiyatına alınabilir, Hepsiburada, N11, Teknosa, Markafoni gibi önemli şirketlerden indirimli ürünler alınabilir.

R10’a Nasıl Üye Olunur?

Üyelik için ilk olarak e-posta adresinin olması gerekiyor. Ancak dikkate alınmalıdır ki R10 Hotmail, Gmail, Yahoo gibi adreslerden üyelik başvurularını reddetmektedir. Birçok kişi tarafından kullanıldığından dolayı güvenlik oldukça önemlidir. Dolayısıyla üyelik için gerçek bilgilerin girilmesi gerekir.R10’a üye olmanın detayları için R10.net Üyelik konumuzu okuyabilirsiniz.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.