Romantik Kore Dizileri 2021

0

Bu içeriğimizde Romantik Kore Dizileri 2021 yer vereceğiz. Sizler de izlerken kendinizden geçtiğiniz, muhteşem aşkları konu alan dizileri izlemek istiyorsanız bu içeriğimize göz atmalısınız. Her dizide kendinizi kaybedeceğiniz, gözyaşlarınıza hakim olamayacağız dizileri sizler için bir araya getirdik. Hadi bu dizilere hep beraber göz atalım.

Romantik Kore Dizileri 2021
Romantik Kore Dizileri 2021
 1. Uncontrollably Fond

  Vereceğim diziler arasında en başı çeken tek dizi diyebilirim. Gerçekten harika bir dizi mutlaka izlemelisiniz. Eğer şimdiye kadar izlemediyseniz, bu içeriğimizi okuduktan sonra mutlaka izlemelisiniz. Harika ötesi bir dizi gerçek anlamda E-F-S-A-N-E. Hadi dizimizin içeriğine bakalım.

  Konusu

  Geçmişte kalpleri kırılarak ayrılan ve yıllar sonra şans eseri bir araya gelen bir adam ve bir kadının arasında geçen aşkı ele almaktadır. Adam hasta olduğunu ve az bir ömrünü kaldığını öğrendikten sonra sevdiği kadının hayatını daha bir hale getirip öyle ölmek istemektedir. Onların aşklarını izlerken sizlerde üzülecek, sevinecek ve hatta onlarla beraber ağlayacaksınız.

  Dizimizin ana karakteri olan Kim Woo Bin dizide kansere yakalanan bir genci canlandırmaktadır. Hatta o kadar güzel canlandırıyor ki kendinize ağlamamak için hakim olamıyorsunuz. Ve şöyle bir şey daha vardır ki ben bu diziyi bitirdikten hemen sonra Kim Woo Bin’in gerçekten kansere yakalanarak tedavi gördüğünü öğrendim. Ama ondan sonra daha fazla kendime hakim olamadım. Yani dizi aşırı fazla sizi etkilemekte hatta bir süre dizinin size katmış olduğu o duygudan o havadan çıkamıyorsunuz.

  Romantik Kore Dizileri 2021
  Romantik Kore Dizileri 2021
 2. True Beauty

  Bu dizimiz gerçekten çok masum bir aşkı ele almaktadır. Dizide verilen mesajlar sizleri o kadar iyi hissettiriyor ki anlatamam. Dizide ilk verilen mesaj ise “Dış güzellik önemli değildir”. Diziyi izleyenler varsa eğer ne demek istediğimi anlayacaktır. Eğer izlemediyseniz eğer mutlaka hemen izlemelisiniz. Oyuncu kadrosu ile efsane bir dizi.

  Konusu

  Dış görünüşü konusunda kendine güveni olmayan ve kendini güzel göstermek ve diğer kızlar gibi sevilecek, dalga geçilmeden yolda yürüyebilmek için makyaj yapmaya başlar. Ama kalbinde çok derin bir yara ile yaşayan Lee Su-ho ile yolları kesişen kızımız ile oğlumuz zaman geçtikçe birbirlerine paylaştıkları ile aralarında oluşan bağda kuvvetlenir.

  Romantik Kore Dizileri 2021
  Romantik Kore Dizileri 2021
 3. The King: Eternal Monarch

  Bu diziye başlarken eminim ki eski dönem dizisi diye arka plana atacaksınız. Ama asla atmayın. Ne kadar eski dönem dizisi olarak gözükse de asla eski dönem dizisi değil. Dizide tatlı çekişmeli bir aşkı ele almaktadır. Duygusallığın çok yüksek olan bu dizi mutlaka ama mutlaka izlenmesi gereken diziler arasında yer almaktadır.

  Konusu

  Dizinin konusu iki farklı paralel dünya arasında geçmektedir. Bir tarafta Kore Cumhuriyeti diğer tarafta ise Kore Krallığı yer almaktadır. Diziyi izlerken biraz kafanız karışabilir ama bu diziye daha fazla gizem katmaktadır. Diziyi izlerken bulmaca çözüyormuş gibi hissi veriyor sizlere. Bakın içeriğe eklediğim bütün diziler izlenmesi gereken ve hayranlıkla izleyeceğiz dizilerdir. Asla sıkılmayacak ve sizin bütün isteklerinizi karşılayacak.

  Romantik Kore Dizileri 2021
  Romantik Kore Dizileri 2021
 4. The Legend Of The Blue Sea

  Sizlerde fantastik dizi sevenler arasındaysanız eğer bir deniz kızı efsanesini ele alan bu diziyi kaçırmamalısınız. Tabi ki de Lee Min – Ho gibi yetenekli bir aktör oynuyorsa eğer mutlaka izlemelisiniz. Gerçek anlamda oyunculuğuna bayıldığım Lee Min – Ho her dizisinde olduğu gibi bu dizide de efsane bir karaktere hayat vermektedir.

  Konusu

  Dünya üzerinde son denizkızı ile efsane yeteneklere sahip dolandırıcının karşılaşmalarını ve aşklarını ele alıyor. Peki bu iki kişi daha önceler de yaşayıp aşık olup ve beraber öldükten sonra tekrardan başka bir zamanda doğduysa? Bu sorunların hepsini diziyi izlerken bulacaksınız. Bu ikisinin kıskançlıklarını gülerken diğer bir yandan aşkları için üzüleceksiniz.

  Romantik Kore Dizileri 2021
  Romantik Kore Dizileri 2021
 5. Start – Up

  Gerçek hayata en çok uygun olan dizilerden biri olan Start – Up oyuncu kadrosu ile mutlaka izlemesi gereken diziler arasında yerini almaktadır. Hayatlarında yaşanmışlıkları öğrendikçe üzülecek onlar mutlu olup hedeflerini başardıkça sizlerde onlar gibi mutlu olup havalara uçacaksınız. Hayal kurdurtan ve o hayallerin peşinden gitmeyi hedefleyen ve bu hedeflerini de bizlere aşılayan bu diziye mutlaka göz atmalısınız değil mutlaka izlenecek diziler arasında yerini alması gereken dizilerden biri.

  Konusu

  Kurdukları şirketlerinin geleceklerini Google ve Amazon gibi olmasını hayal eden ancak böyle bir şeyi başaracak umut etmeyen iki farklı kişinin etrafında dönmektedir. Aynı hayalin peşinden koşan bu ikili bir gün bir yerde denk gelirse karşılaşırsa neler olur. Hayatınıza bir şey katacağına emin olduğum dizilerden olan Start – Up mutlaka izlemelisiniz.

  Romantik Kore Dizileri 2021
  Romantik Kore Dizileri 2021
 6. Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo

  Masum bir aşkı ele alan bu diziyi izlerken asla sıkılmayacak ve bırakmak istemeyeceksiniz. İzlerken gülecek, ağlayacak ve hatta onlarla birlikte sevineceksiniz. Tatlı arkadaşlıkları aşkları izleyeceğiz bu dizi, izleme listelerinde mutlaka yerini almalı.

  Romantik Kore Dizileri 2021
  Romantik Kore Dizileri 2021
 1. The Heirs

  Lee Min – Ho efsanesinin yer aldığı bu dizi günümüzde paranın ön planda tutuluşunu ele almaktadır. Sınıfsal farklıkları işlemektedir. Ama iki farklı sınıfta yer alan gençler birbirlerini severse ne olur. Türkiye’de Kore çevirmesi olarak yayınlanan Çilek Kokusu dizisinin orijinal halidir. Lee Min – Ho hayranları varsa eğer ne demek istediğimi emin olun onun dizilerini izledikten sonra anlayacaktır.

  Daha Fazla içerik için https://guzelfikir.com/yasam/filmdizi/ linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz. https://tr.pinterest.com/fikirguzel/_created/ linkine tıklayarak daha fazla görsel içeriğe ulaşabilirsiniz.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.