Sağ Ele Nasıl Oje Sürülür ? Sağ Ele Oje Sürme

0

Sağ ele nasıl oje sürülür ? Sağ ele oje sürme , Sağ ele oje sürmek , ters elle oje sürmek , ters ele oje sürme. Kadınlar arasında oldukça yaygın olan oje sürme işlemi solak insanlar için hiç bir sıkıntı yaşatmasa da sağ elini kullanan her kadının çilesidir.

Tabii ki bu işlemin de hayatın her noktasında olduğu gibi püf noktaları var mesela sağ elimize güzel oje sürebilmemiz için ellerimizin manikürlü olmalı, tırnaklarımızın nemlendirilmiş olması, tırnak boyu, ojenin kalitesi-rengi ve tabii en önemlisi pratik lazım bol bol. Zaten bunları yaptıkça sağ elimize rahat rahat oje sürmek için hiç bir engel kalmıyor.

Peki ayrıntılı şekilde Sağ Ele Oje Sürme işlemi nasıl gerçekleşir buyurun detaylı inceleyelim. Şimdi işlemlerimizin üzerinden ufak bir geçelim.

sag-ele-oje-nasil-surulur
sag-ele-oje-nasil-surulur

Sağ Ele Nasıl Oje Sürülür ?

 1. Manikür
  Manikürlü tırnak demek ölü kuru derilerden arınmış pürüzsüz tırnak demek öncelikle bunu unutmayalım tırnak yüzeyi pürüzsüzleştikçe ojeniz de o kadar rahat sürülecek ve güzel görünecektir. Bu nedenle oje sürümü için manikür önemli bir faktördür.
 2. Nem
  Ellerimize nemlendirici sürmek daha çok kış aylarında aklımıza geliyor ama nemli tırnağa oje sürmenin kolaylığını fark edeceksiniz. Bunun için nemlendirici ürünler kullanabilirsiniz.
 3. Tırnak Boyu
  Kısa tırnağa oje sürmek sol elde bile zor olduğundan dolayı tırnaklarımız biraz daha uzunken oje sürmeyi tercih etmeliyiz. Böylelikle ters ele oje sürmek daha rahat olmaya başlayacaktır.
 4. Oje Kalitesi ve Rengi
  Açık renk ojelerde fazlasıyla dalgalanma ve pürüz oluştuğu için ojenin tek katta bile daha verimli sonuç vermesine dikkat etmelisiniz. Bu nedenle ojenin kalitesi ve rengi de oje sürme aşamasında büyük önem taşıyor.
 5. Pratik
  Hızlı ve güzel oje sürmenin en etkili yöntemlerinden biri pratik yapmaktır. Boş vakitlerinizde sağ elinize oje sürerek pratik yapabilirsiniz ne kadar çok bu işi yaparsanız o kadar düzgün ve pürüzsüz oje sürebilirsiniz.o

Peki ya siz nasıl sağ elinize oje sürüyorsunuz. Deneyimlerinizi yorum olarak bizimle ve takipçilerimizle paylaşın ve oje sürme kolaylıklarından hep birlikte yararlanalım.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.