savaş oyunları android

Savaş Oyunları Android – Android Savaş Oyunları Tavsiye

Günümüz teknolojisinde oyun severler adına en büyük gelişim mobil cihazlarda gerçekleşti.Oyun severlerin bilgisayardan oynadığı oyunlar yavaş yavaş mobile telefonlara da geçiş sağladı.Bu yazımızda Android telefon sahipleri için “En iyi savaş oyunları Android” “Android Savaş Oyunları Tavsiye” “Android İçin En İyi Savaş Oyunları” başlıklarını inceleyeceğiz.Hazırsak “Savaş Oyunları Android” listemize geçelim.

Savaş Oyunları Android

Critical Ops

savaş oyunları android

Mobile cihazlar için üretilen grafikleri gayet iyi online FPS oyunu.Her FPS oyununda olduğu gibi refleks ve kontroller çok önemli.Ayrıca e-spor için gerekli adımları da atmış bir oyun.Genellikle iki takımın birbirine karşı oynadığı oyunda rankınız sizin için önemli bir unsur olacak.Oyundaki klan özelliği ve beraber oynama özellikleri ile arkadaşlarınızla da oyunu oynayabilirsiniz.

Critical Ops : İndir

Shadowgun Legends

savaş oyunları android

Kategori olarak RPG ve FPS oyunlarından biri.Konusu biraz daha farklı daha modern, dünyayı uzaylı saldıralarından koruyorsunuz.4 farklı gezegen mapı ile farklı deneyimler yaşayabilirsiniz.Oyunun en güzel yanlarından biri online olması, rakipler vs tamamen gerçek zamanlı.Shadowgun Legends kaliteli mobile fps oyunlarından biri diyebiliriz.

Shadowgun Legends : İndir

Dawn of Titans

android için savaş oyunları

Savaş oyunu denilince sadece FPS oyunları aklımıza gelmiyor tabii.Strateji oyunları da fazlaca boy gösteriyor bu kategoride.Bu strateji Android savaş oyunlarından birisi de Dawn Of Titans.Ülkenizi inşaa edip,ordularınızı geliştirip,savaşlara katılabileceğiniz online strateji oyunu.

Dawn Of Titans : İndir

Last Shelter: Survival

savaş oyunları android

İnsanlığı kurtarmak senin elinde! Zombi istilasından kurtarmak için oyunun sana ihtiyacı var.Last Shelter : Survival diğer istilalara karşı savaşma oyunlarından farklı olarak şehrinizi kendiniz inşaa ediyorsunuz.Yine ordunuzu kendiniz kurup zombilerle savaşarak şehrinizden çıkarmaya çalışıyorsunuz.Klasik inşaalar yerie teknoloji ile fark yaratırsanız başarılı olabilirsiniz.

Last Shelter: Survival : İndir

Modern Combat 5: eSports FPS

savaş oyunu android

Üç boyutlu grafikler konusunda oldukça başarılı olan Modern Combat5: eSports FPS oyunu tercih edilen savaş oyunları arasında geliyor.Hatrı sayılır bir indirme sayısına ulaşan oyunun oyuncuları oyundan memnun gibi görünüyor.Eğer siz de Moden Combat 5: eSports FPS oyununu indirmek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Modern Combat 5: eSports FPS : İndir

Modern Strike Online: PRO FPS

savaş oyunları Android

Düşük performanslı cihazlarda da çalışan oyun büyük beğeni topluyor.Modern Strike Online: PRO FPS oyunu ile iki takımın karşı karşıya gelmesi ile oynanıyor.8 farklı modu ile beğeni toplayan oyun ücretsiz Android savaş oyunlarından biri.

Modern Strike Online: PRO FPS : İndir

Clash Royale

Android Savaş Oyunları

Strateji oyunlarının en popülerinden birisi Clash Royale.Düşmanlarını kulelerinden indir ve yen.Klanını oluşturarak kendi savaş topluluğunu inşaa et.Clash Royale’in milyonlarca oyuncuya ulaştığını söylemeden edemeyiz.Eğer Clash Royale oynamak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Clash Royale : İndir

Clash of Clans

savaş oyunları Android

Dünya çapında oyunculara ulaşan Clash Of Clans en iyi savaş ve strateji oyunlarından biri.Köyünüzü inşaa edip geliştirerek savaşlar yapabiliyorsunuz.Klan kurarak da kendi savaş topluluğunuzu oluşturabilirsiniz.Aşağıdaki linke tıklayarak Clas Of Clans’ı indirebilirsiniz.

Clash of Clans : İndir

N.O.V.A. Legacy

savaş oyunları Android

N.O.V.A. Legacy en iyi Android savaş oyunlarından biri.Bilim kurgu FPS oyunu olan N.O.V.A. Legacy yüzbinlerce oyuncuya ulaşmış durumda.Farklı modlarıyla çevrimiçi oyuncularla çatışabileceğiniz oyunu indirmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

N.O.V.A. Legacy : İndir

Lords Mobile

Savaş oyunları Android

Lords Mobile popüler Android strateji savaş oyunlarından birisidir.Dünya çapında oyunlardan biri olan Lords Mobile gerçek zamanlı MMO strateji alanında tercih edilen oyunlar arasında geliyor.Eğer Lords Mobile oynamak istiyorsanız aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Lords Mobile : İndir

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here