İlişkide “Sen çok değiştin” Cümlesinin Başlıca Sebepleri

0

İlişkide “Sen çok değiştin” Cümlesinin Başlıca Sebepleri

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda ” sen çok değiştin ” cümlesi neden kullanılır? İlişkilerde bu cümle sebep olarak gösterilip neden ayrılma aşamasına geliyor bunlardan bahsedelim.Günümüz ilişkileri malum çok sağlıklı sürmüyor artık.Ay,hafta hatta günler içinde bile ayrınlar mevcut peki neden ? çünkü ” Sen çok değiştin ” 🙂

Bu cümle kuruldu mu zaten ilişki kopma noktalarına geliyor.Peki bu cümleyi söyleyen nedir ? Cevap basit :Kimsenin kendi gibi olmaması.Rol yapması.

Birinden hoşlanıyorsunuz onu elde etmek için kendi yapınız dışına çıkıyorsunuz sınırlarınızı genişletiyorsunuz elde etmek için romantik değilseniz romantik hareketler , sevmiyorsanız bile romantik film seçmeler gibi elde ettikten sonra ise hooop kendinize geliyorsunuz ve o taviz veren kişiden uzaklasıyorsunuz.

İlgi ve alaka da ilk günkü gibi olmadığı için zamanında evet dediğiniz şeylere de hayır demeye başladığınız için değişmiş görülüyorsunuz.Aslında kimse değişmedi özüne döndü.

Bu sorunun aşılması için herkesin kendi gibi olması gerek iletişim öyle sağlanmalı sağlanırsa sağlıklı iletişim de böyle devam eder.İlerki sorunlardan da kurtulmuş olursunuz.Zaten sizi kendiniz olduğu için seven birini bulduğunuzda kalıcı mutluluğa ulaşırsınız.Herkesin kendi olması dileğiyle iyi bloglamalar…


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.