Steam Level Nasıl Atlanır? Steam Level Ne İşe Yarar?

0

Steam Level Atlama ne işe yarar ?

Steam Level Nedir? Avantajı Ne?

Steam platformunda hesabını açan herkes 0. Level olarak platforma başlamaktadır. Steam leveli hesabınızda gözüken seviye olarak bilinmektedir. Steam levelinizi yükselttiğiniz zaman bazı avantajlar yakalayacaksınız. Peki avantajlar nedir? Steam üzerinden oyun aldığınız zaman veya verilen görevleri yerine getirip level atladığınız zaman belirli seviyelerde sizlere bazı imkanlar sunulur.

Örnek vermek gerekirse 10. Leveli aştığınızda %10 bir şansla hızlandırma kartı düşürme şansı sizlere sunulabilir bu noktada da aylık bedavadan 35-40 kuruş kazanabilirsiniz. Ayrıca vitrin sergileme özelliği de sizlere 10. Aşamadan sonra sunulur. Vitrin sergileme özelliği ile de takas edebileceğiniz eşyaları vitrine koyabilir veya ekran görüntüsü gibi eklemeler yapabilirsiniz. Peki Steam’de nasıl Level atlanır? Steam Level Atlama Nasıl Olur ?

Steam’de Level Atlama Nasıl Olur?

Steam’de özellikle hızlı bir seviyede level atlamanız için yapmanız gereken bazı şeyler var. Bahsedecek olduğumuz bazı görevleri yapmanızla beraber siz de kolay bir şekilde level atlayabilirsiniz. Steam hızlı level atlamak için öncelikle hesabınızın kısıtlanmaması açısından 20 TL üzeri Steam hesabınıza para yatırmayı unutmayınız. Daha sonra isminiz üzerinden rozetler kısmına giriş sağlayarak burada yer alan görevleri teker teker yapmaya başlayın ve Level yükseltin.

Steam Level Atlamak İçin Ne Yapmalıyım?

* Steam Level atlama için öncelikle hesabınız yani isminizin yer aldığı butona basın ve rozetler kısmına giriş yapın.

*  Burada yer alan basit görevleri yaparak kısa sürede 500 xp’nizi kaparak topluluk lideri rozetine sahip olabilirsiniz. Ki bu da 5 Level olmanız anlamına gelir.

* Oyunları satın aldıktan sonra oynayarak kart düşürüp rozet işlemeniz ile beraber Level yükseltebilirsiniz.Kart düşürme işlemini ücretsiz oyunlarda oyun içi satın alma yaparak da gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda kartları satıp  Level atlama imkanına sahip olabilirsiniz.

* Ücretsiz oyunlar level atlayabilmeniz için Steam’in sunduğu bir fırsattır. Bu fırsattan yararlanarak level atlayabilme imkanı bulabilirsiniz.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.