Steam Kütüphaneye Nasıl Girilir? Steam Kütüphane Nerede?

0

Steam Kütüphaneye Nasıl Girilir? Steam’de Kütüphane Nasıl Girilir?

Steam Nedir?

Steam, Valve Corpation’un kurduğu uluslararası bir oyun pazarlama platformu olarak bilinir. Steam içerisinde satın alabileceğiniz veya ücretsiz indirebileceğiniz onlarca kutu oyunlar ve dijital oyunlar bulunmaktadır. Özellikle oyun severlerin sıklıkla tercih ettiği bir platform olan Steam, ülkemizde de oyun severlerin oldukça sevdiği bir platformdur.

Steam’de Kütüphane Nedir?

Kendinize ait bir Steam hesabı açtığınızda platforma kolaylıkla giriş sağlayabilirsiniz. Platforma giriş yaptığınızda sol üst kısımda kütüphane yer alır. Kütüphane, oyunların yer aldığı bir butondur. Kütüphane butonuna basarak Steam içerisinde yer alan milyonlarca oyuna göz atabilir ve dilediğiniz oyunu ücretli veya ücretsiz olarak kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Peki Steam Kütüphaneye nasıl girilir?

Steam Kütüphaneye Nasıl Girilir ?

Steam platformu üzerinde milyonlarca oynayabileceğiniz oyun bulunuyor. Bu oyunlar ücretli yada ücretsiz olarak indirilebiliyor. Peki Steam’de oyunların yer aldığı kütüphaneye nasıl girilir? Steam kütüphane girme işlemi için yapmanız gereken oldukça basit.Steam kütüphaneye nasıl girilir diyorsanız aşağıdaki adamları takip edin.

* Öncelikle Steam indirdikten sonra Steam hesabı oluşturarak platforma giriş sağlıyoruz.

* Daha sonra sol üst köşede yer alan ‘’Kütüphane’’ ( Library )butonuna basarak kütüphaneye giriş sağlıyoruz.

* Kütüphane sekmesinde yüklenen oyunlar başta olmak üzere birçok seçenek var. Burada Steam hesabınızla satın aldığınız veya ücretsiz olarak indirdiğiniz oyunları başka bir bilgisayarda da oynayabilirsiniz. Steam kütüphaneye oyun ekleyebilirsiniz.

Mağaza bölümünden satın alınan oyunlar daha sora Kütüphaneye ekle özelliği ile Kütüphaneye eklenmektedir. Yüklenen oyunlarda satın aldığınız oyunu kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Steam her ne kadar karmaşık bir yapıda görünse de kullanımı oldukça kolay ve bilinen bir platform olduğu için kullanıcıların herhangi bir konuda sıkıntı yaşamaları da problemlerini kolay bir şekilde çözebilmelerini sağlamaktadır. Steam Kütüphane hakkında sizlere bilgi sunduk. Siz de bu bilgilerle beraber Steam Kütüphaneye girebilirsiniz.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.