Steam’de Nasıl Video Yayınlanır?

Steam’de nasıl video yayınlayabileceğiniz hakkında bir fikriniz yoksa bahsedeceğimiz işlemlerden sonra kolay bir şekilde video yayınlayabileceğinizi söyleyebiliriz. Tabi ki video yayınlayabilmek için öncelikle bir Steam hesabınız olması gerektiğini unutmayın. Kolay bir şekilde Stream hesabı aldıktan sonra aşağıda sizlere bahsedeceğimiz işlemlerle beraber video yayınlayabileceksiniz. Peki Steam’de nasıl video yayınlanır?

Steam’de Video Yayınlama

1-  Öncelikle Steam hesabınızla platforma giriş sağlayın.

2- Daha sonra hesabınızın bulunduğu kısımdan videolar kısmına giriş sağlıyoruz.

3- Videolar kısmına girdikten sonra ‘’Youtube’den video ekle ‘’ seçeneğine basmanız gerekiyor.

4- Videolar kısmında karşınıza 3 aşama çıkmaktadır. Bu üç aşamadan ilki eklemek istediğiniz videoyu seçme aşaması, diğeri videonuzla ilişkili olan oyunu seçebileceğiniz seçme butonu sonuncusu ise ‘’ Video Ekle ‘’ aşamasıdır.

5- İlgili kısımları doldurduktan sonra ‘’video ekle’’ diyerek videonuzu kolay bir şekilde yayınlayabilirsiniz. Steam video yayınlamadan yararlanmak son derece kolaydır.

Steam’de Video Yayınlamak İçin Ne Gerekli?

Steam üzerinde nasıl video yayınlayabileceğinizden bahsettik. Tabi ki video yayınlayabilmeniz için bir Youtube hesabınız olması gerekiyor. Youtube hesabınız varsa video yayınlayabilirsiniz. Fakat bir Youtube hesabınız yoksa video yayınlayamazsınız. Bu yüzden öncelikle video yayınlayabilmek için Youtube hesabına sahip olun. Bunun için hemen bir Youtube hesabı alıp daha sonra bahsettiğimiz işlemleri kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Videonuzun başarılı bir şekilde eklenmesinin ardından videolar kısmında eklediğiniz videolara göz atabilirsiniz. Yayınladığınız videoları videonun üstüne gelerek kolay bir şekilde açıp izleyebilirsiniz.

Ayrıca videoları yönet kısmından yüklemiş olduğunuz videoları silebilir veya gizlilik ayarlarını ayarlayabilirsiniz. Dilerseniz buradan tüm videolarınızı silebilirsiniz. Steam video yükleme özelliğinden yararlanmak için öncelikle bir Youtube hesabı açmanız gerektiğini unutmayınız. Hesabınızı oluşturduktan sonra bahsettiğimiz işlemleri aşamalı bir şekilde yaparak videonuzu yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here