Telefonda Whatsapp Web Açma – Telefonda Whatsapp Web Nerede

0

Telefonda Whatsapp Web Açma – Telefonda Whatsapp Web Nerede

Herkese merhaba arkaadaşlar bu yazımızda Telefondan Whatsapp Web’e Nasıl Girilir resimli bir şekilde anlatacağız.Genellikle telefonlarda, “telefonda Whatsapp Web QR Kodu çıkmıyor” “Telefonda Whatsapp Web Yok ” gibi kullanıcı sorunlarıyla karşılıyoruz.Bu nedenle bizde Telefondan Whatsapp Web’e Girmek gibi bir yazı yazmaya karar verdik umarım faydalı olur.Şimdi Anlatıma geçebiliriz.

Telefondan Whatsapp Web Açma

*Öncelikle iki telefona ihtiyaç var bir telefon qr kodunu çekmek için bir telefon qr kodunu görüntülemek için.Yanı aslında bu aynı telefonda 2 hattınızdaki whatsapp mesajlarınızı kontrol etmek ve çift sim kartlı telefon kullanmayan arkadaşların işini kolaylaştırmak için.Bunu kötü niyetli kullanan arkadaşlar var sanırım başkasının telefonunda bu işlemi izinsiz yapmak suçtur bunu öncelikle belirtelim.

*Uyarımızdan sonra telefonumuzda mobil bir tarayıcı ediniyoruz.Benim telefonum Android oradan örnek vereceğim.Zaten Android telefonlarda büyük ihtimal tarayıcınız Google Chrome’dur.

*Tarayıcımızı açıp https://web.whatsapp.com/  adresine gidiyoruz.

*Burada QR kodu karşımıza çıkacak eğer mobile olduğu için QR kodu çıkmazsa görseldeki gibi ayarladan Masaüstü Görünümü etkinleştiriyoruz.

telefonda whatsapp web acma
Telefonda Whatsapp Web Açma

*Ardından görseldeki gibi qr kodu diğer telefonumuzun (yani kontrol edeceğimiz ana telefon) kamerasından taratıyoruz.

telefondan whatsapp web acma
Telefondan Whatsapp Web Açma

*İşlem tamam sekme veya diğer telefondan whatsapp web çıkılmadıkça açık kalır.

telefonda whatsapp web 1

Eğer bunlara rağmen QR kodu hala mobile ekranda gözükmüyor ise tarayıcınızın çerezlerini silip masaüstü görünüm isteğini kaldırıp tekrar tikleyin.Bu işlemlerden sonra artık telefondan Whatsapp Web’e girebilirsiniz.Tabii kendiniz için yasal şartlarda.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.