Türk Telekom K8 Teknik Özellikleri

0

Türk Telekom K8 incelemesi – Türk Telekom K8 Teknik Özellikleri

Türk Telekom firmasını LG ile ortaklaşa yaptığı bir telefon olan K8 telefonun son derece başarılı bir ürün olduğunu sizlere açıklamak istiyoruz. Özellikle son zamanlarda LG firmasının ürettiği akıllı telefonların üst düzey olması Türk Telekom firmasının bu modeline olan ilginin artmasına neden olmaktadır.

Türk Telekom K8 ekran özellikleri

5 inçlik orta seviye bir ekran kullanan Türk Telekom firmasının K8 modelinde 720 x 1280 çözünürlükte ekran çözünürlüğü HD kalitede bulunmaktadır. 5 inçlik ekranda bulunan piksel yoğunluğunda ise 294 PPI ‘lik bir performans bulunmaktadır. IPS LCD ekranı bulunan Türk Telekom K8 telefonunda 66.66% ekran gövde oranı bulunmaktadır.

Türk Telekom K8 batarya özellikleri

Değişen batarya özelliği ile son zamanlarda en çok dikkat çeken LG firmasının Türk Telekom K8 modelinde batarya değişmektedir. 2125 mAh gücünde bulunan bataryanın oldukça konuşma süresi ise 12 saatlik bir performans sunmaktadır.

Türk Telekom K8 kamera özellikleri

8 MP çözünürlükte bulunan arka kamerası biraz düşük bir performans sunsa da telefonu fiyatına göre ideal bir seviyede karşımıza çıkmasını sağlamaktadır. Ön kamera konusunda ise 5 MP çözünürlüğü bulunan Türk Telekom K8 modelinin LED flaş teknolojisi de bulunmaktadır.

Türk Telekom K8 teknik özellikleri

LG garantörlüğünde karşımıza çıkan Türk Telekom K8 telefonunun teknik özellikleri olarak 1.3 GHz 4 çekirdekli işlemcisi bulunmaktadır.Bellek RAM kapasitesi ise 1.5 GB. Dahili depolama alanında da 8 GB’lık bir depolama alanı sunan firmanın SD kart desteği ile birlikte hafızası 32 GB’a kadar çıkmaktadır.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.