Twitter’da Görüldü Kapatma – Twitter Dm Okundu Bilgisi

0

Twitter’da Görüldü Kapatma – Twitter Dm Okundu Bilgisi

Herkese merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizden sık sık gelen Twitter’da görüldü var mı ? Twitter’da görüldü nasıl anlaşılır? Twitter mesaj okunduğunu anlama , Twitter görüldü işareti nedir ? Twitter’da görüldü açma , Twitterda görüldü kapama gibi başlıkları inceleyeceğiz.

Öncelikle Twitter’da görüldü var mı? Sorusunu ele alalım.Evet arkadaşlar Twitter’da görüldü var dm kutusuna baktığınızda eğer karşı taraf ve sizin görüldü ayarı açıksa karşı taraf veya siz mesajı okuduğunuzda mesajınızın yanında mavi tik olur.

Böylece mavi tik olduğunu görüyorsanız Twitter’da görülnü nasıl anlaşılır? Sorusunun da cevabını almış olursunuz.

Peki Twitter dm okunda bilgisi ayarları nerededir? Twitter’da görüldü kapatma veya Twitter’da görüldü açma işlemi nasıl yapılır başlıklarını inceleyelim.

Twitter’da Görüldü Açma – Kapatma

Twitter’da görüldü ayarlarını daha iyi anlatabilmek için resimli anlatımla devam edelim.Eğer Twitter’da görüldü ayarını kapatmak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın ;

1.Hesabınıza giriş yapın ve ardından ayarlara gelin ,  ayarlar kısmından ” Gizlilik ve Güvenlik ” sekmesine tıklayın.

twitterda goruldu kapatma 2
Twitter Dm Okundu Bilgisi

2.Sağ tarafta bulunan dm sekmesinden ” Okundu Bigisini ” kutucuğunu açıp kapayabilirsiniz.

twitterda goruldu kapatma
Twitterda Görüldü Kapama

Bu işlemlerden sonra eğer kutucuğu işaretlerseniz Twitter’da görüldü açmış olursunuz eğer tiki kaldırırsanız Twitter’da görüldü kapama işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

 


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.