Twitter’dan Para Kazanmak – Tweet Atarak Para Kazanma

0

Twitter’dan Para Kazanmak – Twitter’dan Nasıl Para Kazanılır ?

Herkese merhaba arkadaşlar bu yazımızda Twitter’dan Nasıl Para Kazanılır ? Tweet Atarak Para Kazanma Mümkün Mü ? bu başlıkları inceleyeceğiz.Hazırsanız yazımıza geçelim.

Tweet atarak Twitter’dan para kazanmak mümkün mü ? Evet mümkün.Ama bunun için öncelikle takipçi sayısı hatırı sayılır seviyede olan bir Twitter hesabınızın olması gerekiyor.Eğer takipçisi yüksek hesabınız yoksa Twitter’da Nasıl Fenomen Olunur ? Yazımızı okuyarak Twitter’da fenomen olabilirsiniz.

Takipçili hesap işini hallettikten sonra Twitter’dan para kazanma yöntemlerine geçebiliriz.

 

Twitter’dan Nasıl Para Kazanılır

1-)Reklam Alarak Para Kazanmak

Belli bir kitleye ulaşmızsanız etkileşimleriniz de iyi ise reklam teklifi olmanız büyük olası.Bu teklifi almak için mutlaka ama mutlaka twitter profilinize bir iletişim bilgisi ekleyin.Hatta kişisel web sitesi ekleyerek profil karizma puanını yukarı çekebilirsiniz.Eğer kişisel web sitesi hakkında sorularınız varsa iletişim sayfamızdan bize yazabilirsiniz.

2-)Satış Ortaklığı Yaparak Para Kazanmak

Belli firmalarla anlaşarak firmanın ürün tanıtımına karşılık satıştan belli bir oran alabilirsiniz.Bu firmaları internetten araştırarak bulabilirsiniz.

3-)İnternet Sitesinden Para Kazanmak

Kendi kişisel blogunuz veya internet sitenizden para kazanabilirsiniz.Twitter’da blogunuz veya internet sitenizin reklamını yaparak sitenize hit sağlayıp para kazanabilirsiniz.Blogdan para kazanma nasıl olur derseniz Blog Yazarak Para Kazanma yazımızı inceleyebilirsiniz.

4-)Link Kısaltma Sitelerinden Para Kazanmak

İnternette belli başlı link kısaltma servisleri mevcut eğer belli oranda link kısaltıp bu linke tıklatırsanız belli miktarda para kazanıyorsunuz.Sizde linklerinizi bu servisleri kullanıp takipçilerinize tıklatmayı başarırsanız para kazanabilirsiniz.

5-)Ürün Satarak Para Kazanmak

Kendi ürününüzü takipçilerinizle paylaşarak arada aracı olmadan para kazanabilirsiniz.

6-)Hesabınızı Tanıtın

Twitter konulu aktif forum veya reklam alımı satımı sitelerinde hesabınızı tanıtın.Profil analizinizi sunun reklam verenlerle iletişim krumaya çalışın böylelikle reklam satma ihtimaliniz daha yüksek olur ayrıca ortak yönlü arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Twitter’dan Para Kazanma Noktasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yasa dışı işler yapmayın.(Özellikle reklam alım konusunda).Ürün satış konusunda vergi konusunu iyi araştırın.Pazarlama konusunda kendinizi geliştirin.Twitter kullanma becerisine hakim olun.

Twitter’dan Para Kazanma yazımızın sonuna geldik umarım faydalı olur ve tweet atarak paza kazanırsınız aklınızda başka sorular varsa yorum kısmından sorabilirsiniz.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.