Ucuz Kamerası İyi Telefonlar 2019

0

Ucuz kamerası iyi telefonlar

Günümüzde telefon alacak olan kullanıcıların %75’inden fazlası telefonların donanımlarından çok kamera özelliğine bakmaktadır. Bu yüzden de kamerası iyi olup uygun fiyatla satılan telefon modelleri hakkında sizlere bilgiler sunmak istiyoruz.

Ucuz Kamerası İyi Telefonlar Listesi

Samsung Galaxy S5

Samsung firmasının orta segment ile alt segment arasında en çok tercih edilen telefonları arasında yer alan bu modelin kamerasının 16 MP olması bu telefona olan ilginin bu kadar fazla olmasına neden olmaktadır. Bu yüzdeden de Samsung garantisi altında üretilen bu telefonu siz değerli okurlarımız için ilk sırada tanımlamak istiyoruz. Fiyat olarak ise telefonun satış fiyatının 750 TL bandında olduğunu belirtelim.

Vestel Venüs V3 5580T

Yerli bir üretim olan Vestel marka telefonlarda ülkemizde son zamanlarda en çok tercih edilen telefon modelleri arasında yer almaktadır. Özelikle akıllı telefon piyasalarında yer alan rekabet ortamına rağmen son derece başarılı modelleri ile ülkemizde oldukça fazla satış rakamı yakalayan Vestel firmasının bu modeli de en uygun fiyatla satılan kamerası iyi olan telefon modelleri arasında yer almaktadır. 16 MP çözünürlüğe sahip olan bu telefonu almak için de ödemeniz gereken rakamın ortalama 780 TL olduğunu belirtelim.

Sony Xperia Z2

Sony firmasının bir zamanlarda amiral gemi bandında yer alan Z2 modeli de günümüzde kamerası iyi olup ucuz fiyata alınacak telefonlar arasında yer almaktadır. Özellikle fiyat olarak ülkemizde şu sıralar 800 TL civarında bir rakama satılan bu telefonun arka kamerasının 20,7 MP çözünürlükte olması, telefona olan ilginin halen devam ettiğini göstermektedir. Özellikle aynı fiyata alınacak telefonlar arasında kamerası halen en iyi telefon modellerinin başında bu telefonun olduğunu belirtmek istiyoruz.

Lenovo K6 Note

Lenovo firması özellikle ülkemizde sattığı telefon modelleri ile alt segment telefonlarda oldukça başarılı rakamlar yakalamaktadır. Bu yüzden de bu telefonun kamerasının iyi olması ve fiyatının oldukça düşük olması bu telefonun bu listede yer almasını sağladı. Kamera çözünürlüğü olarak 16 MP çözünürlükte karşımıza çıkan bu modelin ülkemizde halen alıcısı bulunmaktadır. Fiyat olarak ise 980 TL ile 1000 TL arasında bir satış rakamı bulunmaktadır.

Casper VIA A2

Kamerası iyi olup ucuza satılan telefon modelleri arasında Casper firmasının VIA A2 modeli de yer almaktadır. Ekran boyutu olarak 5,7 inçlik ekran boyutu bulunan bu telefonun aynı zamanda 3 GB RAM kapasitesi de bulunmaktadır. Batarya olarak ise 3000 mAH kapasitesinde bataryası ile kullanıcıların karşısına çıkan bu modelin, kamera çözünürlüğünde ise 16 MP civarında bir kamerası bulunmaktadır. Hatta ön kamera konusunda kullanıcılarına 20 MP çözünürlük imkânı sunan bu telefonda ikinci bir ön kamerada bulunmaktadır. Bunun içinde ucuza alınacak kamerası iyi olan telefonlar arasında bu telefonun da yer aldığını sizlere belirtelim.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.