Usb Bellekten Silinen Dosyaları Geri Getirmek

0

USB bellekten silinen dosyaları kurtarma yöntemleri

Yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarma son zamanlarda en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. USB Belleklerimizde yer alan dosyaların, fotoğrafların ve videoların zaman içerisinde yanlış bir şekilde silinmesinden sonra geri kurtarma hakkında yapmanız gerekenleri sizlere açıklamak istiyoruz.Bunun için yardımcı programlar mevcut.

Usb Bellekten Silinen Dosyaları Geri Getirmek

USB’lerden silinen verilerin sabit disklere göre daha kolay kurtarılması bu konuda kullanıcıların biraz rahatlamasına neden olmaktadır. Flaş diskinizden sildiğiniz verileri geri getirmek için UndeleteMyFiles programı kullanıcıların en çok tercih ettiği program olmaktadır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bu programları kullanırken geri getirmek istediğiniz verileri doğru belirlemek olacaktır.

Özellikle USB bellediğinizden sildiğiniz verilerin geri gelmesini istiyorsanız yapmanız gereken en önemli detay, sildiğiniz USB belleğinizin üstüne herhangi bir veri kopyalama yapılmaması olacaktır. Son derece kötü sonuçlar doğuracak olan bu işlemi yaptıktan sonra sildiğiniz verileri geri kurtarma şansınız ortadan kalkacaktır.

DMDE Free Edition programı da silinen verilerin geri gelmesi konusunda kullanıcılara yardımcı olacak bir programdır. Kullanımı son derece kolay olan bu programı bilgisayarınıza indirdikten sonra yapmanız gereken verileri silmiş olduğunu USB Belleğinizi program içerisinde tanıtmak ve buradan sildiğiniz USB’nin işaretlenmesini seçmek olacaktır. Sizlere sildiğiniz bütün verileri kısa süre içerisinde getirecek olan DMDE Free Edition programı sayesinde artık verilerinizi kurtarmış olacaksınız. Ancak üzerinden uzun bir zaman geçmiş ise program bazen silinen dosyaları getirme konusunda sıkıntı çıkartmaktadır. Bunun nedeni ise zaman odaklı olarak bazı dosyaların hafıza içerisinden komple silinmesi olmaktadır. İşte merak ettiğiniz geri getirme programı olan DMDE Free Edition’in sizlere sunduğu kolaylıklar.Usb Bellekten Silinen Dosyaları Geri Getirmek için sunduğumuz program denenmemiştir.Sorumluluk kabul edilmez.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.