Vodafone Smart Style 7 Teknik Özellikleri

0

Vodafone Smart Style 7 telefon incelemesi

Özellikle son zamanlarda oldukça popüler olan bir telefon olma özelliğini yitiren Vodafone Smart Style 7 telefonu hakkında kullanıcıların merak ettiği detayları sizlere açıklamak istiyoruz.Umaruz bu yazı sizin için yararlı olur.

Vodafone Smart Style 7 ekran ve batarya özellikleri

66.47’lik ekran gövde oranı ile düşük bir ekran boyutu sunan bu telefonun 5 inçlik ekran boyutu ise ideal seviyelerde karşımıza çıkıyor. 720 x 1280 piksel çözünürlüğünde bulunan telefonun ile HD görüntü çekme fırsatını bulmuş olacaksınız. 294 PPI ekran yoğunluğu bulunan telefonda firmanın kullandığı ekran tipi ise IPS LCD ekranı dayanıklı ekran yapısı ile dikkat çekmektedir. Çizilmelere karşı dirençli bir camı bulunan Vodafone Smart Style 7 modelinin eğimli ekranı ve Multi Touch özelliği ise yeterli denecek kapasitede.

Batarya konusunda 2540 mAh kapasitesi bulunan telefonun hızlı şarj özelliği bulunurken değişen batarya özelliği bulunmamaktadır.

Vodafone Smart Style 7  kamera özellikleri

Vodafone’un bu telefonunda bulunan arka kamera çözünürlüğü 8 MP. Ön kamerası ise 5 MP olan telefonun LED flaş teknolojisi kullanması flaş konusunda başarılı olmasını sağlamaktadır. Ancak telefonda bulunan kameralar konusunda çözünürlüğün yeterli olmadığını belirtmek istiyorum.

Vodafone Smart Style 7 teknik özellikleri

Yonga Setinde Snapdragon 210 olan düşük bir set tercih eden Vodafone Smart Style 7’de 1.1 Ghz işlemcinin bulunması, 1 GB RAM’in ve 8 GB Dahili depolama alanı bulunuyor. 8 GB Gibi düşük bir hafıza sunan Vodafone Smart Style 7’nin SD kart desteğinin bulunması(128 GB’a kadar) bu alanda kullanıcılarını biraz mutlu eden bir telefon olmasını sağlamaktadır. Ancak diğer özelikler bu telefonu almadan önce mutlaka kullanan kişilerden bilgi almanızı sizlere öneriyoruz.

 

 


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.