Vodafone Smart Ultra 7 Teknik Özellikleri

0

Vodafone Smart Ultra 7 telefon incelemesi

 Özellikle hat alacak müşterilerine sunduğu bu telefonun merak ettiğiniz teknik detaylarının incelemesini sizler için araştırdık.

Vodafone Smart Ultra 7 ekran özellikleri

Full HD ekran çözünürlüğü bulunan bu telefonun 1080 x 1920(FHD) piksel özelliklerinde bulunan ekranının boyutu ise 5.5 inç. Piksel yoğunluğu olarak 401 PPI ekranında yoğunluk bulunan telefonun IPS LCD ekran teknolojisi bulunmaktadır. Ekran gövde oranı ise 70.14% ile başarılı sayılacak bir cinsten.

Vodafone Smart Ultra 7 batarya özelikleri

2960 mAh kapasitesinde kullanıcılarına hizmet veren bu telefonun konuşma süresi 12 saat iken telefonda aynı zamanda Hızlı şarj özelliği de bulunmaktadır. Hızlı şarj özelliğinin bulunmasına rağmen bu telefonda bataryanın değişmeyen bir batarya kullanılmaktadır.

Vodafone Smart Ultra 7 teknik özellikleri

Yonga Seti olarak MediaTek MT6755M kullanılan bu telefonda 1.8 Ghz hızında işlemci bulunmaktadır. 8 çekirdeğin yer aldığı bu telefonda GPU Frekansı 550 Mhz.  2 GB RAM kapasitesi bulunan bu telefonun 16 GB bulunan dahili depolama alanı SD kart desteği sayesinde 128 GB’a kadar artmaktadır.

Vodafone Smart Ultra 7 kamera özellikleri

13 MP çözünürlüğünde bulunan arka kamerada bulunan Yüz tanıma özelliği, HDR, Hızlı odaklama ve Coğrafi Konum etiketleme özeliği dikkat çekici boyutlardadır. Arka kamera da kullanılan LED Flaş teknolojisi bulunan bu telefonun diyafram açıklığı F2.0 olarak dikkat çekmektedir. Ön kamera özelliği olarak ise 5 MP çözünürlüğünde bulunan selfie kamerasının gece çekimleri çok başarılı sonuçlar vermemektedir. Ancak video çekimleri modunda 1080 piksel(Full HD) çözünürlük ile bu telefonun başarılı bir çözünürlüğü bulunmaktadır.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.