WordPress Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute. Hatası

0

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda WordPress ile ilgilenen arkadaşlar için bir hatadan bahsedeceğiz. “ Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.  ” hatası.İngilizce’den  anlayan arkadaşlar zaten hatanın güncellemeden kaynaklandığını anlamıştır.Wordpress sürüm veya eklenti güncellerken güncelleme sırasında kesinti veya hata sonucu eksik güncelleme meydana gelir bu da anasayfaya gidişi engeller.Engelleme sonucu anasayfanızda bu hatayı görürsünüz.Peki bu hatanın çözümü nedir? WordPress günceleme hatasını nasıl çözebiliriz ? Buyrun çözüme geçelim.

Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute. Hatası Çözümü

*Arkadaşlar bu hata çözümü için ilk önce filezilla veya ftp programı üzerinden sunucumuza bağlanıyoruz.Eğer şifre ve kullanıcı adını bilmiyorsanız host sağlayıcınızla iletişime geçebilirsiniz.

Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute. 2

*Sunucu bağlantı sağladıktan sonra public_html olan ana dizinimizden görseldeki gibi .maintenance dosyasını bulup siliyoruz.Silme işlemi bitmeden ftp programını kapatmayınız.

Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute. Maintenance Hatası

Bu işlemi yaptıktan sonra artık WordPress sitenize girebilirsiniz.Başarıyla “Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute. ” çözmüş olduk.Eğer güncelleme eksik kaldıysa tekrar sitenizin WordPress güncellemelerini gözden geçirin.Güncelleme sırasında işlemleri kapatmamaya özen gösterin.


YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.