Youtube’un Yeni Yüzü “MlhcnSHN” Kimdir?

4

Youtube‘un yeni yüzü “MLhcnSHN” ile kısa bir soru-cevap gerçekleştirdik.MLhcnSHN kimdir ? MLhcnSHN konsepti nedir? gibi sorulara cevap bulabilirsiniz.Kendisine vakit ayırdığı için teşekkür ediyor ve soru-cevap kısmına geçiyoruz.

Öncelikle bize biraz kendinden bahseder misin?

Adım Melihcan Şahin 21 Yaşındayım Kırşehirliyim ve doğma büyüme İstanbuldayım.

Youtube’un yeni yüzlerinden birisin rekabet bu yüzden zor bunu nasıl değerlendiriyorsun?

mlhcnshn youtube

Youtube a hiçbir zaman rekabet gözüyle bakmadım. Sonuçta açık bir platform ve seçenek bol. Ben videolarımı çekerken eğleniyorsam izleyicide bizimle eğlenir prensibimiz var ekipçe. O yüzden kendimizi kasmadan önce kendimizi eğlendirip sonrasında izleyiciye bu eğlendiğimiz dakikaları sunuyorum.

Videolarına baktığımızda aktif olarak başlayalı daha bir yıl bile olmamış abone sayın ise bu süre zarfı için gayet iyi bu başarıyı neye borçlusun?

Evet başlayalı 1 yıl olacak aslında. İlk videomu 21 Ekim’de atmıştım. Benim abone temelimin en büyük etkeni CyberRulz Tv dir. Kendisiyle 9 senelik bir yakınlığımız var. Onun videolarında olmamla bir tanınma süreci başladı ve sonrasında Cyber’ın baskısı ve isteği üzerine youtube’a bende başladım. Hatta ilk ekipmanlarımı bile o aldı sağolsun kardeşim 🙂

Profiline baktığımızda Twich’e geçmeye hazırlanıyorsun sanırım öyle bir düşüncen var mı?

Twitche geçmeye hazırlanıyordum fakat şuan 113 bin abonedeyim ve twitche geçeceğime kendi kanalıma odaklanmalıyım fikrini uygun buldum. Belki daha ileride olabilir ama şimdilik o fikirden vazgeçtim.

Video çekmeye nasıl karar verdin nasıl başladı bu serüven ?

Aslında 3. Soruda bunun cevabını biraz vermiştim. Dediğim gibi Cyber ile zaten ona videolar çekiyorduk ve sen de bunu yapabilirsin başla diyip duruyordu bana. Ben ise bir işi kötü yapmayı sevmem. Zorlama yapmayı sevmem. Mikrofonum yoktu, kulaklığım yoktu (Video çekebilecek kalitede) e haliyle de bulaşmadım. Sonrasında ekipmanlarımı ayarladı ve hatta ilk video girişimi bile onunlayken şans eseri bulduk. Adım ve girişim MlhcnSHN(Melehecenesehene) olarak devam ediyor 🙂

Seni takip edenleri ne tür içerikler bekliyor kanal konseptin nedir?

Konseptim belli. Oyun konsepti fakat Cs Go kanalıydım. Artık yavaş yavaş diğer oyunlara geçiş yapıyorum. Farklı türde oyunlar çekmeye devam edeceğim ancak uzun bir süre oyun kanalı olarak kalacağım. Aklımda farklı bir konsept yok çünkü oyun oynarken eğleniyorum ve bunu seven takipçilerim var. Kendimi bir şeylere zorlamıyorum bu konuda benim sevdiğim ve bildiğim, eğlendiğim yoldan devam ediyorum.

Bir sonraki hedef abone sayın nedir? Buradan seni takip edenlere iletelim 🙂

Hedef abone sayım hiç olmadı aslında. Hiçbir zaman Youtube’a girdiğimde şu kadar abone olmalıyım tarzında cümleler kurmadım. Abonem ne kadar artarsa okadar yeni izleyici kazanmışım gözüyle bakıyorum ve bu zaten benim için gurur verici ve sevindirici bir durum

Takip ettiğin Youtube kanallar var mı? Varsa hangileri?

Kendi içimizden takip ettiklerimden ziyade büyük youtube kanallarından Berkcan Güven, Reynmen, Orkun Işıtmak gibi kanalların videolarına denk geldikçe izliyorum ve seviyorum. Çok başarılı işler yapıyorlar çünkü.

Takipçilerin sana nasıl ulaşabilirler? Diğer sosyal medya hesaplarını onlarla paylaşır mısın?

Sosyal medya olarak sadece instagram kullanıyorum. “ Mlhcnshn “ beni buradan takip edebilirler.

Bize vakit ayırdığın için teşekkür ederiz eklemek istediğin başka bir şey var mı?

Çok teşekkür ederim biraz gecikti ama olsun soruları da beğendim 🙂


Bu soru-cevap 2018 yılında yapılmıştır.


4 YORUMLAR

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.