Zula E-Spor’a Nasıl Kayıt Olunur?

Türk yapımı olarak karşımıza çıkan ve dünya çapında popüler bir oyun haline gelmeyi başaran MMOFPS kategorisinde yer alan Zula, Elektronik Spor alanında önemli adımlar ve turnuvalar gerçekleştiriyor. Eğer sizde Zula oyununu eğlenerek oynuyor ve gerçekten bir yeteneğinizin olduğunu düşünüyorsanız hemen bir E-sporcu lisansı çıkartabilirsiniz. Lisans çıkarma işleminizin ardından Zula lisans sayfası üzerinden kaydınızı gerçekleştirerek, Zula profesyonel oyuncular ve turnuva dünyasına giriş yapabilirsiniz.Peki Zula E-Spor’a Nasıl Kayıt Olunur?

Zula E-Spor’a Nasıl Kayıt Olunur?

Profesyonel bir E-Sporcu olma yolunda atacağınız bu adım için öncelikle bir lisansa sahip olmalısınız. Spor Bakanlığı ve Spor Genel Müdürlüğü tarafından verilecek olan lisansı çıkarmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Tamamen ücretsiz bir şekilde profesyonel oyuncu lisansına sahip olabilirsiniz. Peki, lisansınızı çıkardığınızı varsayarsak Zula e-spora kayıt olma işlemi nasıl gerçekleştiriliyor kısaca bundan bahsedelim.

Zula E-spor’a nasıl kayıt olunur? BURAYA tıklayarak lisans sayfasını ziyaret etmeli ve hesabınıza giriş yapmalı / yeni hesap oluşturmalısınız. Üyeliğinizi oluşturmanızın ardından sizde Zula e-spor dünyasının bir parçası olarak yarışmalara katılabilir ve büyük ödülleri kazanabilirsiniz. Bunun için Zula E-Spor resmi sayfasını ziyaret edebilir ve gelişmeleri an ve an takip ederek bireysel yarışmalara katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir takım oluşturarak takım turnuvalarına giriş yapma fırsatı da bulabilirsiniz. Unutmayın büyük ödüller her zaman takım oyunları içeren karşılaşmalarda verilmektedir. Bu sebeple bireysel başarınız ne kadar iyi olursa olsun bir takım sayesinde kendinizi çok daha fazla geliştirebilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here