Zula E-Spor’a Nasıl Kayıt Olunur? Zula E-Spor Lisansı Almak

3

Zula E-Spor Lisansı Alma Zula E-Spor Başvurusu Nasıl Yapılır? Zula E-Sporcu Nasıl Olunur? Zula E-Spor Nedir? Zula e-spor nasıl kayıt olunur? Zula E-Spor Lisansı Nasıl Alınır?

Türk yapımı olarak karşımıza çıkan ve dünya çapında popüler bir oyun haline gelmeyi başaran MMOFPS kategorisinde yer alan Zula, Elektronik Spor alanında önemli adımlar ve turnuvalar gerçekleştiriyor.

Zula yayınlandığı günden bu yana popülaritesini korumakla kalmayıp profesyonel turnuvalar düzenleyerek bu turnuvalar sayesinde adını daha da fazla duyurmayı başarmıştır. Zula’nın profesyonel oyuncu kadrosuna birçok firma katılabildiği gibi kendisini geliştirip, kendi ekibi ile turnuvaya katılım sağlayabiliyorlar.

Zula’nın yapmış olduğu bu atılımlar sonrasında birçok kişi Zula’da profesyonel oyuncu olmak için adeta yarış halinde. Bu nedenle lisanslı nasıl olabileceğini araştırıyorlar. Sizler de Zula’da profesyonel kadroda yerinizi alabilirsiniz.

Eğer sizde Zula oyununu eğlenerek oynuyor ve gerçekten bir yeteneğinizin olduğunu düşünüyorsanız hemen bir E-sporcu lisansı çıkartabilirsiniz. Lisans çıkarma işleminizin ardından Zula lisans sayfası üzerinden kaydınızı gerçekleştirerek, Zula profesyonel oyuncular ve turnuva dünyasına giriş yapabilirsiniz. Peki Zula e-spor nasıl kayıt olunur?

zula-e-spor-nasil-kayit-olunur
zula-e-spor-nasil-kayit-olunur

Zula E-Spor Nasıl Kayıt Olunur?

Profesyonel bir E-Sporcu olma yolunda atacağınız bu adım için öncelikle bir lisansa sahip olmalısınız. Spor Bakanlığı ve Spor Genel Müdürlüğü tarafından verilecek olan lisansı çıkarmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.

Tamamen ücretsiz bir şekilde profesyonel oyuncu lisansına sahip olabilirsiniz. Peki, lisansınızı çıkardığınızı varsayarsak Zula e-spora kayıt olma işlemi nasıl gerçekleştiriliyor kısaca bundan bahsedelim.

BURAYA tıklayarak lisans sayfasını ziyaret etmeli ve hesabınıza giriş yapmalı / yeni hesap oluşturmalısınız. Üyeliğinizi oluşturmanızın ardından sizde Zula e-spor dünyasının bir parçası olarak yarışmalara katılabilir ve büyük ödülleri kazanabilirsiniz.

Bunun için Zula E-Spor resmi sayfasını ziyaret edebilir ve gelişmeleri an ve an takip ederek bireysel yarışmalara katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir takım oluşturarak takım turnuvalarına giriş yapma fırsatı da bulabilirsiniz.

Unutmayın büyük ödüller her zaman takım oyunları içeren karşılaşmalarda verilmektedir. Bu sebeple bireysel başarınız ne kadar iyi olursa olsun bir takım sayesinde kendinizi çok daha fazla geliştirebilirsiniz.


3 YORUMLAR

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu yaz.
Lütfen bu alana isminizi yazın.